Витяг з ЄРДР

Доброго дня!

З 6 березня на 7 березня 2021 р. моїм чоловіком Строцький В.В. та мною як свідком у відділенні Національної поліції в м. Одеса #1 по вул. Академіка Заболотного, 18А була написана заяву по факту погроз життю та шахрайських дій в нашу адресу від чоловіка на ім'я Сергій (який проживає з матір'ю в Одесі).
Слідчий Зелінський Андрій, який приймав заяву від нас відразу не зареєстрував заяву і не надав нам ніякої копії посилаючись на те, що пізній час і святкові і дні і він це зробить 9 березня. Вже 9 березня написавши повідомлення йому в телеграмі з проханням надіслати фото заєрестрованої заяви, він просто видалися з чату і перестав відповідати на дзвінки, посилаючись на те, що це не його участок.
Проте досі мені не було надано жодної відповіді щодо реєстрації заяви про злочин.
Згідно ст. 56 Кримінально процесуального кодексу України потерпілий має право отримувати від уповноваженого органу до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію.
На підставі вищезазначеного та керуючись положенням ст.56, ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України

Прошу Вас:
Повідомити мені:
1. Чи зареєстрована в ЄРДР подана заява від Строцького В.В. про вчинене кримінальне правопорушення за фактом погроз та шахрайства. Повідомити мені в чиєму провадженні вона знаходиться, ПІБ та контакти
слідчого по цій справі, номер в ЄРДР та попередню кваліфікацію за якою було зареєстровано заяву про злочин. Надати копію витягу з ЄРДР.
2. Чи визнано Строцького В.В. потерпілим в провадженні?
3. Які слідчі дії було проведено під час досудового розслідування кримінального провадження?
4. Якщо заява Строцького В.В. про вчинене кримінальне правопорушення не зареєстрована, то внести зазначені відомості до ЄРДР.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З повагою,

Евгения

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Евгения!

Створен запит #756760 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Суворовський ВП,

1 Attachment