Витяг з ЄРДР

Лисенко Оксана

Доброго дня!

10 грудня 2020 р. мною було подано заяву до Територіального відділу, Деснянського УП, ГУНП в м. Києві №2 про кримінальне правопорушення за фактом нападу на мене з ножем та крадіжки мого мобільного телефону громадянином Лисенко О.П. 20.02.1985 р.н. Проте досі мені не було надано жодної відповіді щодо реєстрації моєї заяви про злочин.
Згідно ст. 56 Кримінального процесуального кодексу України потерпілий має право отримувати від уповноваженого органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію.
Відповідно до ст. 214 КПК Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
На підставі вищезазначеного та керуючись положеннями ст.ст. 56, 214 Кримінального процесуального кодексу України,
ПРОШУ ВАС:
Повідомити мені:
1. Чи зареєстрована в ЄРДР подана мною заява про вчинене кримінальне правопорушення: за фактом крадіжки мого гаманця з матеріальними цінностями? Повідомити мені, в чиєму провадженні вона знаходиться, ПІБ та контакти слідчого в цьому провадженні, номер в ЄРДР та попередню кваліфікацію, за якою було зареєстровано заяву про злочин. Надати копію витягу з ЄРДР.
2. Чи визнано мене потерпілим в провадженні?
3. Які слідчі дії були проведені під час досудового розслідування кримінального провадження?
4. Якщо моя заява про вчинене кримінальне правопорушення не зареєстрована, то внести зазначені відомості до ЄРДР.

Прошу надати запитувану інформацію на поштову адресу:
02064 м. Київ, просп. В.Маяковського, 91В, кв. 149., (066) 980-39-90
або в електронній формі на адресу: [email address]

З повагою,

Лисенко Оксана