Висвітлення результатів роботи селищного голови

Лариса Натяга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яку суму з місцевого бюджету Гребінківської селищної ради було витрачено на висвітлення результатів роботи селищного голови Романа Засухи у засобах масової інформації період з 01 листопада 2020 по 15 листопада 2021. Надати перелік засобів масової інформації, дату публікації і зміст.
2. Вартість інформаційної кампанії по популяризації річного звіту Гребінківського селищного голови за 2020-2021 рік (радіо, телебачення, друковані та інтернет ЗМІ).
3. Вартість інформаційних та рекламних матеріалів, які містили привітання
Гребінківського селищного голови з державними та новорічними святами адресовані абсолютно всім (органи державної влади, вчителі, працівники, місцеві жителі тощо) в 2020 та 2021 році (білборди, сітілайти, календарі, листівки, ролики на радіо та телебаченні та ін.) станом на 16.11.2021.

Вказана інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5ти денний строк

З повагою,

Лариса Натяга

Гребінківська селищна рада, Гребінківська територіальна громада в Київській області

1 Attachment