Висвітлення інформації під час липневих виборів НДУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України по одномандатним виборчим округом №23(Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони Волинської області). Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року. У Волинській області Центральною виборчою комісією було обрано незалежну громадсько-політичну газету "Волинь-Нова". На висвітлення виборчого процесу на окрузі у газеті Центральною вибочою комісією було витрачено 85 512 грн. з коштів державного бюджету України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Вказати ціну за розміщення 1 см2 матеріалів у газеті станом на червень та липень 2016 року.
2) Вказати площу (кількість у см2) розміщених Центральною виборчою комісією у незалежній громадсько-політичній газеті «Волинь-Нова» матеріалів для висвітлення виборчого процесу на одномандатному мажоритарному окрузі №85 влітку 2016 року.
3) Вказати тираж тих випусків газети, у якій ЦВК розміщувала інформацію для висвітлення виборчого процесу по округу №23 (газета виходить тричі на тиждень та важко встановити наклад кожного окремого номеру).
4) вказати ціну за розміщення в газеті 1 см2 матеріалів станом на 7 грудня 2016 року.

З повагою,

Дмитро Чернишов

public, Волинська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-15660-1998bd96.

--
С уважением,
public mailto:[volyn1 request email]