Висвітлення інформації під час липневих виборів НДУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України по одномандатним виборчим округом №151. Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року. За пропозицією Полтавської обласної державної адмінстрації Центральною виборчою комісією було обрано газету "Зоря Полтавщини". На висвітлення виборчого процесу на окрузі у газеті Центральною вибочою комісією було витрачено 104 335,12 грн. з коштів державного бюджету України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Вказати ціну за розміщення 1 см2 матеріалів у газеті станом на липень 2016 року.
2) Вказати площу (кількість у см2) розміщених Центральною виборчою комісією у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини» матеріалів для висвітлення виборчого процесу на одномандатному мажоритарному окрузі №151 (місто Гадяч,Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району Полтавської області) влітку 2016 року.
3) Вказати тираж тих випусків газети, у якій ЦВК розміщувала інформацію для висвітлення виборчого процесу по округу №151 (газета виходить тричі на тиждень та важко встановити наклад кожного окремого
номеру).
4) вказати ціну за розміщення в газеті 1 см2 матеріалів на станом на грудень 2016 року.
5) надати інформацію, чи висвітлюється виборчий процес в об'єднані територіальні громади Полтавської області у газеті "Зоря Полтавщини" (вибори 11 і 17 грудня 2016 року).
6) переадресувати питання №1-5 до редакції газети "Зоря Полтавщини" окремим запитом.

З повагою,

Дмитро Чернишов

Виктор Дворянов,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Доброго дня!
Шановне керівництво Полтавської обласної державної адміністрації!

Мною 2 грудня 2016 року був надісланий запит на отримання публічної інформації до Полтавської обласної державної адміністрації щодо висвітлення інформації на сторінках загальнодержавної газети "Зоря Полтавщини" з приводу липневих проміжних виборів народного депутата України в одномандатному мажоритарному окрузі №151.Станом на 18 грудня 2016 року відповідь з "Зорі Полтавщини" досі не була отримана (попри те, що Полтавською ОДА відповідь на запит була надана 8 грудня та, вірогідно, запит у газету був відправлений у той самий день).

Прошу звернути Вашу увагу на факт того, що встановлений Законом України "Про доступ до публічної інформації" (п. 1 ст. 20) термін для надання відповіді на запити стосовно публічної інформації (5 робочих днів) вже минув.

Слід зазначити, що на надісланий раніше аналогічний запит в редакції "Зорі Полтавщини" відповіли, що затребувана інформація (про те, яким чином були витрачені кошти з державного бюджету для публікації інформації про вибори в газеті) не є публічною, а також те, що "розпорядником інформації є лише юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим", тому запит було відхилено. Хоча запит стосується саме цільового призначення використання коштів з державного бюджету України. Водночас відмова надана з порушенням чинного законодавства без вказаних(п. 4 ст. 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації):
- прізвища, ім'я, по батькові та посади особи, відповідальної за розгляд запиту розпорядником інформації;
- порядку оскарження відмови;
- підпису відповідальної особи.

Згідно зі ст. 212-3 КУАП, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому з боку обласної державної адміністрації бажано надавати регіональним ЗМІ роз'яснення законодавства України та сприяти проведенню тематичних заходів щодо роботи з запитами на інформацію та зверененнями громадян.

Водночас прошу посприяти наданню відповіді з загальноукраїської газети "Зоря Полтавщини" на мій запит від 2 грудня 2016 року якнайщвидше.

З повагою,

Дмитро Чернишов

Виктор Дворянов,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
http://FREEhost.UA - мы размещаем больше 100 тыс. сайтов!
Качественный хостинг для новичков и профи - http://goo.gl/EcgF4I

Виктор Дворянов,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
http://FREEhost.UA - мы размещаем больше 100 тыс. сайтов!
Качественный хостинг для новичков и профи - http://goo.gl/EcgF4I