Висвітлення інформації під час липневих виборів НДУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України в одномандатному виборчиму окрузі №183 (Корабельний район, частина Дніпровського, частина Суворовського районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Корабельної районних у місті Херсоні рад, Білозерський район). Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року. У Херсоні Центральною виборчою комісією було обрано газету "Наддніпрянскька правда", засновником якої є Херсонська обласна рада.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) вказати реальні наклади номерів газети "Наддніпрянська правда", у яких ЦВК висвітлювала виборчий процес на 183 окрузі влітку 2016 року.
2) вказати ціну за розміщення в газеті 1 см2 матеріалів на станом на липень 2016 року та площу (у см2) розміщених за договорами з ЦВК матеріалів у газеті (стосовно виборів на одномандатному виборчому окрузі №183).
3) переслати цей запит КП "Редакція газети "Наддніпрянська правда".

З повагою,

Дмитро Чернишов

внутрішня політика,

1 Attachment

З повагою

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА