Висвітлення інформації під час липневих виборів НДУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України по одномандатним виборчим округом №27. Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року. За пропозицією Дніпропетровської обласної державної адмінстрації Центральною виборчою комісією було обрано газету "Вісті Придніпров'я", засновником якої до кінця 2015 року була Дніпропетровська ОДА (позаяк можна було також обрати КП "Редакція газети "Наше місто" ДМР або КП "Редакція газети "Зоря" ДОР).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) вказати особу з боку ОДА, відповідальну за поради для ЦВК у виборі місцевого засобу масової інформації для висвітлення виборчого процесу та обґрунтувати, чому було обрано саме "Вісті Придніпров'я".
2) надати копії договорів №052-2016 та №079-2016 між ЦВК і газетою "Вісті Придніпров'я" та актів виконаних робіт, які здійснювалися "Вістями Придніпров'я" протягом червня-липня 2016 року за погодженням з ЦВК.
3) вказати реальні наклади номерів газети "Вісті Придніпров'я", у яких ЦВК висвітлювала виборчий процес у липні 2016 року (газета виходить двічі на тиждень та вказує лише тижневий тираж).
4) вказати ціну за розміщення в газеті 1 см2 матеріалів на станом на липень 2016 року та площу (у см2) розміщених за договорами з ЦВК матеріалів у газеті.
5) надати інформацію, чи висвітлюється виборчий процес в об'єднані територіальні громади та в яких друкованих засобах масової інформації Дніпропетровської області (вибори 11 і 17 грудня 2016 року).
6) переадресувати питання №2-4 до Редакції газети "Вісті Придніпров'я" окремим запитом.

З повагою,

Dmytro

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!
Шановне керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації!

Мною 25 листопада 2016 року було надіслано запит до Дніпропетровської ОДА щодо інформації про розміщення матеріалів у газеті "Вісті Придніпров'я" під час проміжних виборів народного депутата України на одномандатному мажоритарному окрузі №27.

1 грудня 2016 року була надана відповідь від Дніпропетровської ОДА, де зазначалося, що запит переадресовано до редакції "Вістей Придніпров'я". Станом на 18 грудня 2016 року відповідь так і не була отримана, позаяк відведений Законом України "Про доступ до публічної інформації" термін для надання відповіді становить 5 (п'ять) робочих днів.

Згідно з КУАП, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прошу посприяти скорішому наданню відповіді на мій запит від 25.11.2016 з боку редакції газети "Вісті Придніпров'я".

З повагою,

Дмитро Чернишов