Висновок АМКУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до розпорядження КМДА від 30.05.2017 № 634 https://don.kyivcity.gov.ua/files/2017/1... було затверджено адресний перелік для проектування та проведення робіт з капітального ремонту 70-ти дошкільних навчальних закладів м. Києва.
Згідно пункту 2 Розпорядження замовником виконаня робіт з проектування та капітального ремонту 70-ти приміщень дошкільних навчальних установ визначено КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

Прошу надати інформацію:
1. чи було повідомлення до АМКУ про надання державної допомоги Київміськдержадміністрації КП "Житлобудінвест - УКБ", якщо так, то прошу надати його копію.
2. чи є рішення АМКУ про допустимість державної допомоги саме КП "Житлоінвестбуд-УКБ", якщо так, то прошу надати його копію.
3. якщо АМКУ не був повідомлений та відсутнє відповідне рішення, чи мали б відповідні органи звернутися до уповноваженого органу в цій конкретній ситуації надання державної допомоги на капітальний ремонт 70-и ДНЗ.

З повагою,

Ірина Латиш, журналіст Громадського руху ЧЕСНО

Звернення громадян, Антимонопольний комітет України

1 Attachment