Виселення в період карантину та позбавлення дітей єдиного житла

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Малинюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Малинюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про законність (конституційність) свавільних дій директора професійного ліцею ( код ЄДРПОУ: 03072572), яка з початку карантину здійснює примусове переселення сімей в аварійний сусідній гуртожиток, по якому є рішення суду про його закриття як пожежонебезпечного;

2. Інформацію про законність примусового ВИСЕЛЕННЯ постійно прописаних у гуртожитку сімей громадян і їх дітей (непов'язаних із ліцеєм роботою чи навчанням), які були проти вимоги директора ліцею про переселення у інший аварійний гуртожиток ліцею із зобов'язанням (примушуванням) їх здійснити там капітальний ремонт не тільки кімнат а і інших приміщень даного аварійного гуртожитку, в тому числі електро- водо- стічних мереж, гермошвів стін, заміну вікон, дверей без надання подальших компенсацій адже у свій час люди вже здійснювали власним коштом (безкоштовний для ліцею) капітальний ремонт кімнат, з яких їх виганяють на вулицю у карантин та зиму, як собак. Якщо від безвихіддю люди і діти переселяться (погодяться) у аварійний і страшний (умови гірші ніж в СІЗО адже адміністрація там перед цим зняла всю сантехніку та електромережі), чи мають вони право на відшкодування понесених витрат на капремонт адже це значні кошти?

Примітка: Якщо є можливість направте Вашого представника для ознайомлення з умовами проживання і процесом ВИСЕЛЕННЯ (направлені масово листи-вимоги із датою виселення 10.10.2020) на місце, тоді відповідь надати у пізніший термін про результатам обстеження і зустрічі із жителями обох гуртожитків.

З повагою,

Василь Малинюк

Золоташко Наталія Миколаївна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment