Вищі посадові особи ЛМР

Іван Германович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Посадову інструкцію заступника міського голови - бізнем-омбудсмена та інформацію про фактично виконуваний обсяг робіт заступником міського голови - бізнес-омбудсменом.

2. За січень 2021 р.:
2.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
2.2. Порядок розрахунку допомоги для вирішень соціально-побутових питань заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, заступнику міського голови з питань розвитку, заступнику міського голови з гуманітарних питань.

3. За лютий 2021 р.:
3.1. Перелік високих досягнень у праці міського голови, заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
3.2. Порядок розрахунку премії першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ.
3.3. Інформацію з яких причин було надано премію заступнику міського голови з гуманітарних питань, яка на цей час перебувала на лікарняному.
3.4. Порядок розрахунку матеріальної допомоги для оздоровлення заступнику міського голови - бізнем-омбудсмену.

4. За березень 2021 р.:
4.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
4.2. Порядок розрахунку премії першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.

5. За квітень 2021 р.:
5.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
5.2. Порядок розрахунку премії першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.
5.3. Інформацію з яких причин було надано премію членам штабу прийняття оперативних рішень в умовах коронавірусної інфекції заступнику міського голови з гуманітарних питань, яка на цей час перебувала на лікарняному та фактично не виконувала обов'язків члена штабу (вже четвертий місяць!).

6. За травень 2021 р.:
6.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
6.2. Порядок розрахунку премії першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.
6.3. Порядок розрахунку матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови з гуманітарних питань.

7. За червень 2021 р.:
7.1.Перелік високих досягнень у праці міського голови, заступника міського голови з містобудування, заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ, керуючої справами виконкому; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
7.2. Порядок розрахунку премії міському голові, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.
7.3. Порядок розрахунку премії з нагоди святкування Дня Конституції України міському голові, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.
7.4. Порядок розрахунку лікарняної виплати заступнику міського голови з гуманітарних питань.

8. За липень 2021 р.:
8.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови з містобудування, заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
8.2. Порядок розрахунку премії міському голові, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.
8.3. Порядок розрахунку лікарняної виплати заступнику міського голови з гуманітарних питань.
8.4. Порядок розрахунку матеріальної допомоги на оздоровлення першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому.

9. За серпень 2021 р.:
9.1. Перелік високих досягнень у праці заступника міського голови з містобудування, заступника міського голови - бізнес-омбудсмена, заступника міського голови з питань ЖКГ, керуючої справами виконкому; порядок розрахунку фактичної суми для виплати.
9.2. Порядок розрахунку премії міському голові, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з містобудування, заступнику міського голови - бізнес-омбудсмену, заступнику міського голови з питань ЖКГ, керуючій справами виконкому, секретарю ради.

Відповідь очікується до вечора п'ятниці, 10.09.2021 р., відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації", у форматі PDF, у розрізі за пунктами, тобто на кожен пункт - окремий файл з інформацією та підтверджуючими документами.

З повагою,
Іван Германович

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-Г-ЗПІ-1619-001 від 06.09.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links