Виплата пенсії за час проживання на території Литовської республіки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Особа є громадянином України, та отримувачем пенсії по інвалідності. З березня 2018 року по серпень 2020 року постійно мешкав на території Литовської республіки, про що наявна відмітка в паспорті громадянина України - виїзд на постійне місце проживання до Литовської республіки. Пенсійним фондом виплата пенсії була зупинена, пенсію виплачено по вересень 2018 року. В вересні 2020 року до паспорту внесено дані про анулювання даних про виїзд на постійне місце проживання до Литовської республіки та проставлено 21.09.2020 року запис про реєстрацію на території України.
Пункт 2 ч.1 ст. 49 Закону №1058-IV визначав, що виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України.
Між Україною та Литовською Республікою укладено міжнародний договір про соціальне забезпечення від 23.04.2001 року, ратифікований Верховною Радою України – 10.01.2002 року.
Відповідно до п. 2 ст. 5 Міжнародного договору про соціальне забезпечення, сторони домовились, що не підлягають зменшенню, призупиненню або припиненню виплати призначених пенсій або допомог з тієї причини, що ця особа проживає на території іншої Сторони.
Прошу повідомити, з якої дати буде відновлено громадянину України в даному випадку виплату пенсії з місяця наступного за місяцем по який сплачено пенсію - жовтень 2018 року, або з дати повторної реєстрації в Україні - 21.09.2020 року?

Дякую за відповідь

З повагою,

Микола

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]