Виплата пенсій ВПО, які проживають за кордоном

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Роз"ясніть, будь ласка , наступну ситуацію. Мої батьки є ВПО з Донецької області, після отримання статусу ВПО вони отримували виплату як ВПО і пенсію, оскільки є пенсіонерами. В березні 2017р, вони виїхали за кордон, де отримали дозвіл на проживання (грін карта), відповідно виплати припинились. На виплату допомоги як ВПО, звісно, вони не розраховують. Та цікавить питання, як вони зможуть отримувати свою пенсію. Чи може людина, яка виїхала за кордон, позбутися статусу ВПО, при цьому місце прописки лишається на непідконтрольній території, але при цьому отримувати пенсію. Чи нараховується пенсія взагалі в такому випадку. Чи буде виплачена пенсія за час їх відсутності після повернення в Україну. Яким чином виплачується ця пенсія?

З повагою,

Катерина

Пенсійний фонд України

Rar!

Доброго дня!

Прошу повторно надати відповідь на запит http://dostup.pravda.com.ua/request/vipl... у форматі PDF, оскільки надіслана відповідь не містить файлів для перегляду.

З повагою,

Катерина

Доброго дня!

Надсилаю повторний запит. У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Прошу повторно надати відповідь на запит http://dostup.pravda.com.ua/request/vipl... у форматі PDF, оскільки надіслана відповідь не містить файлів для перегляду.

З повагою,

Катерина

Пенсійний фонд України

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Прошу надати роз"яснення. Чи існує таке поняття, як порушення міграційної карти ВПО, а конкретно у випадку виїзду нею за кордон (як було сказано у відділені пенсійного фонду по місцю оформлення статусу ВПО), що може вплинути на невиплату пенсії за період відсутності ВПО в Україні взагалі, навіть після повернення протягом трьох років з моменту отримання останньої виплати.
Прошу підказати, як людина- пенсіонер, яка не перебуває в Україні і найблищим часом не планує, може дізнатись розмір своєї пенсії після перерахунку її розміру, якщо не може особисто звернутись у пенсійний відділ. Чи можливо отримати таку інформацію письмово чи в електронному вигляді, які документи необхідно надати.

З повагою,

Катерина

Пенсійний фонд України

[ Email has no body, please see attachments ]