Виплата недоотриманої пенсії онукам

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Куркчи Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Куркчи Олексій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до ст 52 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується - по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 цього Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали. Члени сім'ї, зазначені в частині першій цієї статті, повинні звернутися за виплатою суми пенсії померлого пенсіонера протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.
За таких обставин, прошу повідомити чи відносяться, за умови підтвердження родинних стосунків та факту сумісної реєстрації, до членів сім'ї які мають право на виплату недоотриманої пенсії (без оформлення спадщини): онуки, сестри, брати.
Дякую за відповідь, заздалегіть

З повагою,

Куркчи Олексій

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 10.06.2021 11:48:38, реєстраційний №740/11

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]