виплата компенсацій родинам загиблих у катастрофі літака МАУ в Ірані 8 січня 2020р.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Linda, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Які суми компенсацій родичам жертв катастрофи, українським громадянам, вже виплатила (чи має намір виплатити) іранська сторона?
2. Для порівняння - які суми компенсацій Іран виплатив родичам власних загиблих громадян та громадян інших країн?
3. Чи погодилася на запропоновані суми компенсацій Україна? Якщо ні, то якими будуть подальші юридичні дії нашої держави?
4. Чи порушувалося Україною питання про виплату Іраном компенсації державі Україні за збитий літак (крім тих, що передбачені для родин постраждалих).
5. Чи порушувала держава Україна питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних у катастрофі? Якщо так, прошу повідомити імена цих осіб та які саме покарання їм присуджено (Або на якій стадії перебуває питання про притягнення винних до відповідальності).

Заздалегідь вдячна.

З повагою,

Людмила Пустельник,
головний редактор сайту
для українських мігрантів та діаспори
Global Village, https://globlvillage.com

zapyt, Служба безпеки України

1 Attachment

Доброго дня!

Дякую за відповідь на мій запит.

З повагою,

Linda