Виплата допомоги на поховання та недоотриманої за життя пенсії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Для отримання допомоги на поховання та недоотриманої за життя пенсіонера пенсії необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України в якому померлий перебував на обліку, як отримувач пенсії. В свідоцтві про народження та паспорті моєї бабусі зазначено місце народження село Терло Хировського району Дрогобицької області, а в свідоцтві про смерть зазначено місце народження село Терло Хировського району Львівської області.
Дрогобицька область з травня 1959 року входить до складу Львівської області. В відділі РАГС відмовляються внести зміну до свідоцтва про смерть в частині назви області. Чи повинен я додатково отримати рішення суду про встановлення факту приналежності свідоцтва про смерть саме моїй бабусі: через зазначення в паспорті та свідоцтві про смерть різної назви області або наявність розпорядчого акту про зміну меж Львівської області вже достатньо для проведення спеціалістами ПФУ юридичної оцінки документів. Наказом Президії Верховної Ради Української РСР від 21.05.1959 року Дрогобицьку область ліквідовано, а її територія передана до Львівської області.
Дякую за відповідь

З повагою,

Олексій

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 17.02.2021 14:08:35, реєстраційний №209/11

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]