Вимога відносно виконання Законодавства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Для шановного панства, яке мабуть не вчило діюче Законодавство, та всіма засобами підтримує його порушення, повторюємо:

В рішенні Одеської міської ради №5286-УІ від 27.08.2014 року «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування(САМЕ ПАРКУВАННЯ, а не довготермінової стоянки) транспортних засобів на території міста Одеси»(надалі - Перелік) ВІДСУТНІ:

- Адреси та кадастрові номери(ті як би адреси, що там написані відносяться до інших будов та споруд), чим вводять усіх жителів міста, податкові та інші служби в оману.

Адреса обєкту встановлюється тільки рішенням Одеського місцьвиконкому, що підтвержується ДОВІДКОЮ. В Переліку взагалі відсутні АДРЕСИ.

По жодної земельної ділянкі, які є в Переліку, відсутні Рішення місцьвиконкому, про присвоєння АДРЕС, та ДОВІДКИ при прийнятті Переліку не надавались, та не запрашувались!!!

По жодної земельної ділянкі, які є в Переліку, відсутні КАДАСТРОВІ НОМЕРИ(можете перевірити набрав кадастрову карту, або надіслав запит), відсутне формування земельної ділянки згідно 79 ст. земельного Законодавства.

- відсутній список організації які проваджують діяльность із забезпечення паркування транспортних засобів та довготермінової постановки транспортних засобів(стоянки)

Ми розраховуємо, що у Вас присутні робітники, які зможуть зайти на офіційний сайт, та своїми очами ПОБАЧИТИ.

Враховуючи вищезазначене, під одною і тою же адресою може бути декілька обєктів, що є приводом корупції та приховування- крадіжка ПОДАТКІВ.

Знаючи, що по Переліку, проходе проплата податків, заключення договорів, підприємницька діяльність.

Для перевірки належного оподаткування, постають питання:

1) НАДАТИ ДОВІДКИ про присвоєння АДРЕС, згідно ПЕРЕЛІКУ?
2) НАДАТИ кадастрові номери земельних ділянок згідно Переліку?
3) Надати список організації які проваджують діяльность із забезпечення паркування транспортних засобів та довготермінової постановки транспортних засобів(стоянки), згідно Переліку?

З повагою,

Игорь

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Згідно направленої Вами до нас відповіді, від КП "Одестранспарксервіс", 30-Ф/05-16 від 29.03.2019 р. хочеться запитати про професійну підготовку співробітників Служби.
Дуже не приємно, коли, співробітників, такого вельмишановного органу, рахують за дурників.

Пояснюємо:
Є кадастрова карта України — з цілком відкритими даними про земельні ділянки.
Згідно законодавства - ЗУ "Про державний земельний кадастр" та постанову 1051,

Координати поворотних точок земельної ділянки виконують виключно сертифіковані інженери-землевпорядники, що зазначені у Державному реєстру інженерів-геодезистів, для виконання зазначених робіт.

Кожна точка земної поверхні має свої широту, довготу і висоту. За допомогою спеціальних приладів можна як визначити координати будь-якої точки на поверхні Землі, так і винести в натуру одну або іншу точку, маючи її координати. По цим даним відбувається встановлення меж земельної ділянки.

Самостійно визначити координати поворотних точок земельної ділянки власник не може. Він зобов’язаний отримати згоду сусідів щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі. По завершенні процесу вони підпишуть акт про згоду з встановленими межами.

Межі земельної ділянки проходять між кутовими точками. Кожна з цих точок має свої координати. Ці дані геодезіст розробляє в програмі Excel, формує файл, який потім переноситься в тахеометр. Прилад встановлюється на земельній ділянці, і за допомогою супутникового оболаднання визначаються його координати. За допомогою відбивача встановлюється положення кожної кутової точки.
Поворотні точки закріплюються спеціально розробленими межовими знаками.

Відповідний підхід знайшов відображення у постанові Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 № 1117 «Про ідентифікацію об'єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них».

От же згідно Закону "Про Державний земельний кадастр" - Стаття 34. Кадастровий план земельної ділянки Одеська міська рада повинна була зробити кадастровий план земельної ділянки, та внести його до державного земельного кадастру.
Це саме підтвержує ст.79 Земельного законодавства.

Враховуючи відповідь, та вищезазначене, нами і запитувалось - НАДАТИ КАДАСТРОВІ НОМЕРИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗГІДНО ПЕРЕЛІКУ!!!

Так звані Схеми на які робе наголос Одеська міська рада, не зазначені в жодному діючому законодавстві, от же нам цікаво, зі ссилкою на законодавство, звідки вони взагалі це взяли?

Також особливо зазначимо, що:
Згідно відповіді Державної фіскальної служби України №14459/10/15-32-04-21 від 08.10.2018 р. Для повноцінного оподаткування, місцева рада повинна прийняти Перелік спеціальних земельних ділянок відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому обовязково повинні бути зазначені:
1. Місцезнаходження(адреса)
2. Загальна площа
3. Технічне облаштування
4. Кількість місць для паркування
5. Перелік осіб які уповноважені організовувати та проводити даний вид діяльності на даній ділянці.

Враховуючи, що так зване КП "Одестранспарксервіс", самостійно не єксплатує жодної земельної ділянки, на балансі в нього крім основних засобів за адресою: вул.Ак.Глушка, 16, взагалі відсутне майно, земельні ділянки йому не передавалися, то згідно Законодавства, Одеська міська рада, повинна в вишезазначений Перелік, внести:
осіб які уповноважені організовувати та проводити даний вид діяльності саме на даній ділянці, та які на цей час їх і єксплотують!!

Враховуючи вищезазначене, під одною і тою же вигаданою адресою може бути декілька обєктів, що дозволяє Одеській міській раді приховувати кількість податків та коштів, що повинні зайти до бюджету, та є КОРРУПЦІЙНИМИ ДІЯМИ.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) НАДАТИ ДОВІДКИ про присвоєння АДРЕС, згідно ПЕРЕЛІКУ?
2) НАДАТИ кадастрові номери земельних ділянок згідно Переліку?
3) Надати список організації які проваджують діяльность із забезпечення паркування транспортних засобів та довготермінової постановки транспортних засобів(стоянки), згідно Переліку?
4) НАДАТИ координати поворотних точок по всім земельним ділянкам, на які робе наголос КП "Одестранспарксервіс", згідно ПЕРЕЛІКУ?
5) НАДАТИ номери межових знаків, з яких співробітники Одеської міської ради розрахували координати поворотних точок по всім земельним ділянкам, на які робе наголос КП "Одестранспарксервіс", згідно ПЕРЕЛІКУ?

На кожне питання просимо відповісти - ОКРЕМО

З повагою,

Игорь

Відділ звернення громадян та доступу до публічної інформації - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

2 Attachments

Доброго дня!

Надаємо список всіх ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК - по рішенню №5286-УІ від 27.08.2014 року «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування(САМЕ ПАРКУВАННЯ, а не довготермінової стоянки) транспортних засобів на території міста Одеси»

https://omr.gov.ua/ru/acts/council/62639/ - Саме рішення

Додатки до рішення Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 - зі списком всіх ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, понизу рішення, що можете загрузити у єлектронному форматі .

Додаток №1 до рішення Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 - Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси

вул. Варненська, 2
вул. Академіка Корольова, 120
вул. Академіка Вільямса, 50/2
вул Ільфа і Петрова, 39
просп. Маршала Жукова, 65а
просп. Маршала Жукова, 14
вул. Академіка Філатова 1
просп. Маршала Жукова, 5а
вул. Академіка Корольова, 76/1
вул. Академіка Корольова, 81/1
вул. Краснова, 6/1
Люстдорфська дорога, 47
Люстдорфська дорога, 88
Люстдорфська дорога, 92/94
Люстдорфська дорога, 99
Люстдорфська дорога, 162
вул. Комарова,2
просп. Академіка Глушка, 17/2
просп. Академіка Глушка, 16
просп. Академіка Глушка, 2
просп. Академіка Глушка, 11з
вул. Львівська,1б
вул. Ільфа і Петрова, 4
вул. Академіка Корольова, 94
вул. Академіка Вільямса, 66а
вул. Академіка Корольова, 92а
просп. Академіка Глушка, 14/4 (ринок "Київський"), просп. Академіка Глушка, 1-11
просп. Академіка Глушка, 14/4 (ринок "Київський"), просп. Академіка Глушка, 1-11
вул. Академіка Корольова,76/1 (р-к "Південний")
вул. Академіка Корольова, 80, 90а, 90б (ринок "Південний")
вул. Академіка Корольова, 92 (ринок "Південний")
просп. Маршала Жукова, 2а
(ринок "Успіх")
просп. Маршала Жукова, 2а
"Південь-Транс"
вул. Золотий берег, 35
(16-я ст. В.Фонтана)
санаторій/пляж Зелена Гірка
"13 станція Великого Фонтану"
"13 станція Великого Фонтану"
Монастирський пляж
(пров. Маячний)
пров. Ванний, 12-22
вул. Варненська, 2а
вул. Академіка Вільямса, 50а
вул. Академіка Корольова, 96
просп. Адміральський, 35а
вул. Академіка Вільямса, 61а
вул. Академіка Вільямса, 62/2
вул. Академіка Вільямса, 67
вул. Академіка Вільямса, 73/1
просп. Академіка Глушка, 22-а
просп. Академіка Глушка, 22-а/1
вул. Довга, 106
вул. Івана Франка, 55
вул. Ільфа і Петрова, 18а
вул. Ільфа і Петрова, 20
вул. Комарова, 6
вул. Комарова, 6
вул. Академіка Корольова, 22
вул. Академіка Корольова, 24
вул. Академіка Корольова, 27
вул. Академіка Корольова, 28
вул. Академіка Корольова, 72а
вул. Академіка Корольова, 79
вул. Левітана, 85
Люстдорфська дорога, 31
Люстдорфська дорога, 52
Люстдорфська дорога, 54
Люстдорфська дорога, 54
Люстдорфська дорога, 86
Люстдорфська дорога, 92/94а
Люстдорфська дорога, 101
Люстдорфська дорога, 162
просп. Маршала Жукова, 83
площа Незалежності
вул. Академіка Філатова, 17
Фонтанська дорога, 20/4
Фонтанська дорога, 32-б
Фотнанськая дорога, 155/3
вул. Академіка Корольова, 33
вул. Академіка Корольова, 102а
вул. Ільфа і Петрова, 10/1
вул. Левітана, 101
просп. Академіка Глушка, 29-а
вул. Академіка Корольова, 3
вул. Академіка Корольова, 56
вул. Комарова, 10
Люстдорфська дорога, 55а
Люстдорфська дорога, 63
просп. Маршала Жукова, 4д
вул. Академіка Філатова, 13
вул. Шкільний аеродром, 1
вул. Академічна, 49
Люстдорфська дорога, 52
просп. Маршала Жукова, 14б/1-14б/18
просп. Маршала Жукова, 6а
вул. Академіка Корольва ріг вул. Академіка Вільямса
вул. Тополина, 20
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 3б
вул. Гаршина, 3
вул. Краснова, 3в
Фонтанська дорога, 123
просп. Маршала Жукова,3а
вул. Варненська, 7б
Люстдорфська дорога, 55д
вул. Академіка Вільямса, 62/1
вул. Варненська, 4
вул. Левітана, 119а
вул. Чубаївська, 1/7-1
вул. Львівська, 15
Люстдорфська дорога, 140а
пров. Маячний, 15
просп. Адміральський,1
вул. Карла Лібкнехта (меморіал 411-ої батареї)
просп. Маршала Жукова,10/10
вул. Академіка Вільямса, 55
Люстдорфська дорога, 55
вул. Академіка Вільямса,59/8
Фонтанська дорога ріг вул. Гаршина
просп. Маршала Жукова, 77

вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 9
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 13/1
вул. Академіка Філатова, 33/А
вул. Академіка Філатова, 70/1
вул. Балківська, 120/4
вул. Балківська, 139/а
вул. Балківська, 143а
вул. Бугаївська, 21
вул. Бугаївська, 35 (вул. Середня)
вул. Варненська, 10
пров. Високий, 22
вул. Грушевського, 39/б ріг вул. Генерала Плієва
вул. Грушевського, 39/б
вул. Дальницька,46
вул. Маршала Малиновського, 1/1
вул. Маршала Малиновського, 27а
вул. Промислова, 1/11
вул. Прохоровська, 40
вул. Прохоровська, 42а
вул. Середня, 83/в
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 15/а
вул. Гайдара, 11
вул. Грушевського, 17а
вул. Єфімова, 43-43а
вул. Картамишевська, 9а
Люстдорфська дорога, 13а
вул. Миколи Боровського, 28д
вул. Академіка Філатова, 60 ріг вул. Гайдара
вул. Академіка Філатова, 84
вул. Генерала Петрова, 51
вул. Маршала Малиновського, 33
вул. Бугаївська, 21в
вул. Варненська, 6
вул. Космонавтів, 38
вул. Генерала Петрова, 74
вул. Маршала Малиновського, 51
вул. Варненська, 16
вул. Іцхака Рабіна, 7
вул. Маршала Бабаджаняна, 23
вул. Скворцова, 4а
вул. Гайдара, 13 А
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії рігвул. Іцхака Рабіна, 17
вул. Мельницька, 30а
вул. Стовпова, 15г
вул. Балківська, 143
вул. Маршала Малиновського, 71, Малиновський ринок
вул. Маршала Малиновського, 71, Малиновський ринок
вул. Маршала Бабаджаняна (від вул. Маршала Малиновського до магазину "Таврія В")
вул. Іцхака Рабіна ріг вул. Маршала Малиновського
вул. Маршала Малиновського, 61 (Лікарня № 10), вул. Єфимова, 49, вул. Маршала Малиновського, 84
площа Бориса Дерев’янка
(Будинок меблів)
вул. Валентини Терешкової, 17-19
Тираспольське шосе, 22
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 10
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 11
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії 14а
вул. Академіка Філатова, 26
вул. Академіка Філатова, 33
вул. Академіка Філатова, 38
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 24
вул. Богдана Хмельницького, 24
вул. Богдана Хмельницького, 70
вул. Бабеля,12
вул. Балківська, 84
вул. Балківська, 130/а
вул. Балківська, 143
вул. Балківська, 199
пров. Банний, 4
вул. Бреуса, 26
вул. Бугаївська, 35
вул. Варненська, 12а
вул. Гайдара, 11
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 41
вул. Генерала Петрова, 9
вул. Генерала Петрова, 13
вул. Генерала Петрова, 14-16
вул. Генерала Петрова, 16
вул. Генерала Петрова, 17/2
вул. Генерала Петрова, 19/21
вул. Генерала Петрова, 46
вул. Дальницька, 23
вул. Дальницька, 23/4
вул. Заньковецької, 7
вул. Іцхака Рабіна, 2
вул. Іцхака Рабіна, 14/а
вул. Іцхака Рабіна, 37
вул. Іцхака Рабіна, 37
вул. Комітетська, 8/10
вул. Комітетська, 22
вул. Комітетська, 24
вул. Космонавтів, 4
вул. Космонавтів, 23/4
вул. Космонавтів, 62
вул. Космонавтів, 62
вул. Краснова, 2/1, 2/В
вул. Маршала Малиновського, 1/1
вул. Маршала Малиновського, 16/А
вул. Мельницька, 13
вул. Мельницька, 26/2
вул. Мельницька, 29
вул. Мельницька, 30
вул. Мельницька, 28
вул. Михайлівська,1а
вул. Михайлівська, 44в
вул. М`ясоєдовська, 12
вул. М`ясоєдовська, 15
Овідіопольська дорога, 10
Овідіопольська дорога, 10/2
вул. Паркова, 77
вул. Промислова, 1/12
вул. Миколи Боровського, 28
вул. Миколи Боровського, 37/2
вул. Прохоровська, 28
вул. Прохоровська, 40
вул. Прохоровська, 42
вул. Разумовська, 19
вул. Разумовська, 31
вул. Середня, 83
вул. Степова, 9
Тираспольське шосе, 16
вул. Щорса, 2
вул. Щорса, 125/1
вул. Щорса, 126/128
вул. Щорса, 144/1
вул. Прохоровська, 15
вул. Комітетська,17/19, 14-14а
вул. Мельницька, 30б
вул. Центральный аеропорт, 25
вул. Картамишевська, 8
вул. Картамишевська, 10, 12, 14
вул. Разумовська, 27

просп. Олександрівський, 10
просп. Олександрівський, 11
просп. Олександрівський, 17
просп. Олександрівський, 18
просп. Олександрівський, 19
просп. Олександрівський, 19/21
просп. Олександрівський, 22
просп. Олександрівський, 27
просп. Олександрівський, 38
вул. Армійська, 10
вул. Армійська, 17
вул. Армійська, 17
вул. Армійська, 17а
вул. Армійська, 18
вул. Армійська, 18а
вул. Армійська, 18б
вул. Артилерійська, 3
вул. Базарна, 1
вул. Базарна, 2 б
вул. Базарна, 3а
вул. Базарна, 5/1
вул. Базарна, 6
вул. Базарна, 12
вул. Базарна, 14
вул. Базарна, 14
вул. Базарна, 17
вул. Базарна, 18
вул. Базарна, 25
вул. Базарна, 41
вул. Базарна, 27
вул. Базарна, 32
вул. Базарна, 40
вул. Базарна, 42
вул. Базарна, 44
вул. Базарна, 47
вул. Базарна, 63
вул. Базарна, 63
вул. Базарна, 82а
вул. Базарна, 82а
вул. Базарна, 89
вул. Базарна, 91
вул. Базарна, 104
вул. Велика Арнаутська, 2
вул. Велика Арнаутська, 2б
вул. Велика Арнаутська, 3/1
вул. Велика Арнаутська, 15 ріг пров. Канатного
вул. Велика Арнаутська, 15
вул. Велика Арнаутська, 15-19, 2а
вул. Велика Арнаутська, 20
вул. Польська, 12
(фактично вул. Буніна, 12)
вул. Велика Арнаутська, 22
вул. Велика Арнаутська, 32
вул. Велика Арнаутська, 36
вул. Велика Арнаутська, 38
вул. Велика Арнаутська, 44
вул. Велика Арнаутська, 47
вул. Велика Арнаутська, 51
вул. Велика Арнаутська, 51
вул. Велика Арнаутська, 58
вул. Велика Арнаутська, 64
вул. Велика Арнаутська, 77
вул. Велика Арнаутська, 78
пров. Успенський, 25
ріг вул. Великої Арнаутської
вул. Велика Арнаутська, 80
вул. Велика Арнаутська, 89
вул. Велика Арнаутська, 89
вул. Велика Арнаутська, 91
вул. Велика Арнаутська, 93
вул. Велика Арнаутська, 102
вул. Велика Арнаутська, 121
вул. Бєлінського, 13
пров. Ботанічний, 6
вул. Буніна, 10
вул. Буніна, 10а
вул. Буніна, 11
вул. Буніна, 12
вул. Буніна, 13
вул. Буніна, 13
вул. Буніна, 15
вул. Буніна, 16
вул. Буніна, 17
вул. Буніна, 18
вул. Буніна, 19
вул. Буніна, 20
вул. Буніна, 21
вул. Буніна, 21
вул. Буніна, 22
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 27
вул. Буніна, 28
вул. Буніна, 29
вул. Буніна, 30
вул. Буніна, 33
пров. Віце-адмірала Жукова, 3
пров. Ванний, 5а
вул. Водопровідна, 2 а
вул. Водопровідна, 12
Військовий узвіз, 2
Військовий узвіз, 5
вул. Гаванна, 3
вул. Гаванна, 6
вул. Гаванна, 7
вул. Гаванна, 10/12
просп. Гагаріна, 13
просп. Гагаріна, 16/1
просп. Гагаріна, 23
просп. Гагаріна, 23а
просп. Гагаріна, 25
просп. Гагаріна, 27
Гагарінське плато, 5
вул. Маршала Говорова, 7-а
вул. Генуезька, 3
вул. Генуезька, 5
вул. Генуезька, 24
вул. Генуезька, 24 а
вул. Гімназична, 15
вул. Маршала Говорова, 3, 5б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 11д
площа Катерининська
вул. Маршала Говорова, 18
вул. Маршала Говорова, 28
вул. Гоголя, 2
вул. Катерининська, 7а
вул. Гоголя, 7
вул. Гоголя, 19
вул. Гоголя, 21
вул. Градоначальницька, 24
вул. Грецька, 1
вул. Грецька, 2
площа Грецька, 3/4
вул. Грецька, 5
вул. Грецька, 8/10
вул. Грецька, 15
вул. Грецька, 15
вул. Грецька, 21
вул. Грецька, 23
вул. Грецька, 22
вул. Грецька, 22
вул. Грецька, 23
вул. Грецька, 24
вул. Грецька, 25
вул. Грецька, 25
вул. Грецька, 26/28
вул. Грецька, 28
вул. Грецька, 28
вул. Гоголя, 23
вул. Катерининська, 22
вул. Грецька, 31
вул. Грецька, 32
вул. Грецька, 36
вул. Грецька, 36/38
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 52
вул. Грецька, 52
вул. Дворянська, 6/2
вул. Дворянська, 6
вул. Дворянська, 7
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 30
вул. Дерибасівська, 4
вул. Дерибасівська, 5
вул. Дерибасівська, 7б
вул. Дерибасівська, 13
вул. Дерибасівська, 15
пров. Дунаєва, 2
вул. Дюківська, 6
вул. Довженка, 4
вул. Черняховського, 1
Французький бульвар, 16
вул. Єврейська, 1
вул. Єврейська, 2а
вул. Єврейська, 2
вул. Єврейська, 3
вул. Єврейська, 17
вул. Єврейська, 18
вул. Єврейська, 23
вул. Єврейська, 25
вул. Єврейська, 56
вул. Катерининська, 1
вул. Катерининська, 2
вул. Катерининська, 14
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 24
вул. Катерининська, 25
вул. Катерининська, 26
вул. Катерининська, 28
вул. Катерининська, 30
вул. Катерининська, 35
вул. Катерининська, 36
вул. Катерининська, 45
вул. Катерининська, 47
вул. Катерининська, 52
вул. Катерининська, 54-56
вул. Катерининська, 56
вул. Катерининська, 60
вул. Катерининська, 60
вул. Катерининська, 62
вул. Катерининська, 62
вул. Катерининська, 66
вул. Катерининська, 69
вул. Катерининська, 70
вул. Катерининська, 78
вул. Катерининська, 78
вул. Катерининська, 81
вул. Катерининська, 81
вул. Катерининська, 90
площа Катерининська, 8
площа Катерининська, 9
вул. Жуковського, 2
вул. Жуковського, 8
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 12
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 14
вул. Жуковського, 15
вул. Жуковського, 16
вул. Жуковського, 17
вул. Жуковського, 19
вул. Жуковського, 19
вул. Жуковського, 19 ріг вул. Рішельєвської
вул. Жуковського, 20
вул. Жуковського, 22 а
вул. Жуковського, 22 а
вул. Жуковського, 23
вул. Жуковського, 23 а
вул. Жуковського, 26
вул. Жуковського, 26/28
вул. Жуковського, 27
вул. Жуковського, 30
вул. Жуковського, 31
вул. Жуковського, 32
вул. Жуковського, 33
вул. Жуковського ріг пров. Покровського
вул. Жуковського, 34
вул. Жуковського, 36
вул. Жуковського, 36
вул. Жуковського, 38
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 41
вул. Жуковського, 42
вул. Жуковського, 42
вул. Жуковського, 47
Італійський бульвар, 4
вул. Канатна,1
вул. Канатна, 9
вул. Канатна, 10
вул. Канатна, 16
вул. Канатна, 22
вул. Канатна, 31
вул. Канатна, 36
вул. Преображенська, 2
вул. Канатна, 36
вул. Канатна, 36 а
вул. Канатна,55
вул. Грецька, 46
вул. Канатна, 85
вул. Канатна, 102 а
вул. Романа Кармена, 21 а
вул. Софіївська, 32
вул. Князівська, 8
вул. Князівська, 40 (вул.Торгова, 24)
вул. Коблевська, 37
вул. Коблевська, 39
вул. Коблевська, 40
вул. Коблевська, 40
вул. Коблевська, 41
вул. Коблевська, 41
вул. Коблевська, 45
вул. Пішонівська, 23
вул. Пішонівська, 26/2
вул. Колонтаївська, 2
вул. Колонтаївська, 4
вул. Колонтаївська, 9/11
вул. Колонтаївська, 12
вул. Колонтаївська ріг вул. Південної
вул. Колонтаївська, 21
вул. Колонтаївська, 22
вул. Колонтаївська, 24
вул. Колонтаївська, 27
вул. Колонтаївська, 28
вул. Колонтаївська, 33
вул. Колонтаївська, 37
вул. Колонтаївська, 56
вул. Колонтаївська, 58
вул. Колонтаївська, 65
вул. Колонтаївська, 67
вул. Колонтаївська, 71
вул. Кінна, 11
вул. Кінна, 12
вул. Кінна, 14
вул. Кінна ріг вул. Пастера
вул. Кінна ріг вул. Князівська
пров. Цегляний, 1
вул. Ковальська, 15
вул. Ковальська, 26
вул. Ковальська ріг вул. Льва Толстого, 28
вул. Ланжеронівська, 9
вул. Ланжеронівська, 9
вул. Ланжеронівська, 13
вул. Ланжеронівська, 14
вул. Лейтенанта Шмідта, 9
вул. Ленінградська, 11 а
Люстдорфська дорога, 5
пров. Лермонтовський, 13
Лідерсівський бульвар, 7
Лідерсівський бульвар, 9а
Лідерсівський бульвар, 9а
Лідерсівський бульвар, 15
Лідерсівський бульвар, 17
Лідерсівський бульвар, 19/21
вул. Льва Толстого, 6
вул. Льва Толстого, 6
вул. Льва Толстого, 10
вул. Мала Арнаутська, 2
вул. Мала Арнаутська, 62
вул. Мала Арнаутська, 85
вул. Мала Арнаутська, 40
вул. Мала Арнаутська, 51
вул. Мала Арнаутська, 52
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 71
вул. Мала Арнаутська, 73
вул. Мала Арнаутська, 86
вул. Мала Арнаутська, 88
вул. Мала Арнаутська, 98, 100
вул. Мала Арнаутська, 89/91
вул. Мала Арнаутська, 90
вул. Мала Арнаутська, 92
вул. Мала Арнаутська, 93
вул. Мала Арнаутська, 95
вул. Мала Арнаутська, 97
вул. Мала Арнаутська, 105
вул. Мала Арнаутська, 107
вул. Мала Арнаутська, 109
вул. Мала Арнаутська, 113
вул. Мала Арнаутська, 115
вул. Мала Арнаутська, 121
вул. Маразліївська, 1
вул. Маразліївська, 1
вул. Маразліївська, 1г
вул. Маразліївська, 2
вул. Маразліївська, 2
вул. Маразліївська, 2-4
вул. Маразліївська, 20
вул. Маразліївська, 54
вул. Маразліївська, 62
вул. Маразліївська, 64
вул. Маразліївська ріг парка Шевченка
пров. Олександра Матросова, 3
вул. Мечникова, 7
пров. Маяковського, 6
пров. Маяковського, 6
пров. Маяковського, 6-8
пров. Маяковського, 7
пров. Маяковського, 8
пров. Маяковського, 8
вул. Ніжинська, 35
вул. Ніжинська, 56
вул. Ніжинська, 62
вул. Ніжинська, 62
вул. Ніжинська, 66
вул. Ніжинська, 71
вул. Ніжинська, 75
вул. Ніжинська, 75
пров. Некрасова, 2
пров. Некрасова, 7
вул. Новосельського, 15
вул. Новосельського, 46 а
вул. Новосельського, 69/71
вул. Новосельського, 78
вул. Новосельського, 94
вул. Новосельського, 96
вул. Новосельського, 100
вул. Ольгіївська, 9
вул. Ольгіївська, 9
вул. Ольгіївська, 17
вул. Ольгіївська, 35
вул. Осипова, 11 ріг вул. Троїцької,12
вул. Осипова, 17
вул. Осипова, 25
вул. Пантелеймонівська, 15
вул. Пантелеймонівська, 17
вул. Пантелеймонівська, 17а
вул. Пантелеймонівська, 28
вул. Пантелеймонівська, 30
вул. Пантелеймонівська, 38
вул. Пантелеймонівська, 64
вул. Пантелеймонівська, 70
вул. Пантелеймонівська, 95
вул. Пантелеймонівська, 97
вул. Пантелеймонівська, 126
вул. Пантелеймонівська, 126 а
вул. Пастера, 16
вул. Пастера, 19
вул. Пастера, 20
вул. Пастера, 28
вул. Пастера, 44
вул. Педагогічна (від пров. Педагогічного до пров. Економічного)
вул. Сонячна, 5
вул. Пироговська, 3
вул. Посмітного, 1
вул. Посмітного, 9- а
вул. Посмітного, 9- а
вул. Преображенська, 1
вул. Торгова, 1-б
вул. Преображенська, 4/1
вул. Преображенська, 11
вул. Преображенська, 13
вул. Преображенська, 17
вул. Преображенська, 18
вул. Преображенська, 25
вул. Преображенська, 30
вул. Преображенська, 30
вул. Преображенська, 33
вул. Преображенська, 33
вул. Преображенська, 34
вул. Преображенська, 43
вул. Преображенська, 58
вул. Преображенська, 58
вул. Преображенська, 59/61
вул. Преображенська, 64
вул. Преображенська, 74
площа Привокзальна, 1 (1-а)
вул. Приморська, 6 в
вул. Приморська, 27
вул. Приморська, 49
вул. Польська, 17
вул. Польська, 17
Польський узвіз, 6
вул. Пушкінська, 15 ріг вул. Буніна
вул. Пушкінська, 24
вул. Пушкінська, 27
вул. Пушкінська, 30
вул. Пушкінська, 32
вул. Пушкінська, 33
вул. Пушкінська, 37
вул. Пушкінська, 39
вул. Пушкінська, 41 (ріг вул. Успенської)
вул. Пушкінська, 56
вул. Пушкінська, 58
вул. Пушкінська, 68
вул. Пушкінська, 78
вул. Разумовська, 14
вул. Разумовська, 18
вул. Розкидайлівська, 2
вул. Розкидайлівська, 13
вул. Розкидайлівська, 65
вул. Рішельєвська, 3
вул. Рішельєвська, 5
вул. Рішельєвська, 7
вул. Грецька, 19
вул. Рішельєвська, 9 а
Фонтанська дорога, 49/1
вул. Рішельєвська, 10
вул. Рішельєвська, 14
вул. Рішельєвська, 16
вул. Рішельєвська, 17
вул. Рішельєвська, 23
вул. Рішельєвська, 25
вул. Рішельєвська, 27
вул. Рішельєвська, 32
вул. Рішельєвська, 34
вул. Рішельєвська, 38
вул. Рішельєвська, 42
вул. Рішельєвська, 42
вул. Рішельєвська, 44/46
вул. Рішельєвська, 43
вул. Рішельєвська, 54
вул. Рішельєвська, 56
вул. Рішельєвська, 58
вул. Рішельєвська, 58
вул. Рішельєвська, 59 ріг вул. Малої Арнаутської
Мала Арнаутська ріг вул. Рішельєвської, 59
вул. Рішельєвська, 63
вул. Рішельєвська, 64
вул. Рішельєвська, 65
вул. Рішельєвська, 73
вул. Рішельєвська ріг вул. Троїцька
Сабанєєв міст, 5/7
Сабанєєв міст, 5/7
Сабанєєв міст, 5/7
пров. Сабанський, 1
пров. Сабанський, 6
вул. Садова, 11
вул. Піонерська, 11
вул. Піонерська, 28
вул. Сегедська, 5
вул. Сегедська, 7
вул. Сегедська, 14
вул. Сегедська, 16
вул. Сегедська, 19
вул. Сегедська, 21
вул. Сегедська, 23
вул. Семінарська, 26/28
вул. Сєрова, 6
площа Соборна, 1
площа Соборна, 2
площа Соборна, 2
площа Соборна, 4
вул. Сонячна, 10
вул. Софіївська, 13
Фонтанська дорога, 67а
вул. Троїцька, 54
вул. Софіївська, 34
вул. Спиридонівська, 1
вул. Спиридонівська, 3
вул. Спиридонівська, 10
вул. Грецька, 17
вул. Пушкінська, 38/40
вул. Спиридонівська, 24
вул. Середньофонтанська, 30
вул. Середньофонтанська, 32
вул. Середньофонтанська, 41
вул. Середньофонтанська, 45
Старобазарний сквер, 1
вул. Старопортофранківська, 9
вул. Старопортофранківська, 18
вул. Старопортофранківська,111
площа Старосінна, 2
площа Старосінна, 2
(вул. Одеса-Головна, 33, 35)
площа Митна, 1 а
вул. Тіниста, 9/12
вул. Тіниста, 13 а
вул. Тіниста, 15
пров. Топольського, 4а
вул. Торгова, 19
вул. Троїцька, 11 а
вул. Троїцька, 17
вул. Троїцька, 18
вул. Троїцька, 20
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 27
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 32
вул. Троїцька, 34
вул. Троїцька, 40
вул. Троїцька, 41
вул. Троїцька, 43
вул. Троїцька, 43 а
вул. Троїцька, 45 (фактично просп. Олександрівський)
вул. Троїцька, 47
вул. Троїцька, 48
вул. Троїцька, 48
вул. Троїцька, 49/51
вул. Троїцька, 50
вул. Троїцька, 50
вул. Троїцька, 52
вул. Троїцька, 56
вул. Троїцька, 60
вул. Успенська, 6
вул. Успенська, 17
вул. Успенська, 19
вул. Преображенська, 17
вул. Успенська, 9
вул. Успенська, 11/13
пров. Успенський,14
вул. Успенська, 21
вул. Успенська, 26
вул. Успенська, 26
вул. Успенська, 34
вул. Успенська, 34
вул. Успенська, 43а
вул. Успенська, 59
вул. Успенська, 61
вул. Успенська, 70
вул. Успенська, 77
вул. Успенська, 89
вул. Успенська, 95
Фонтанська дорога, 9б
Фонтанська дорога, 11
Фонтанська дорога, 15
Фонтанська дорога, 15
Фонтанська дорога, 17
Фонтанська дорога, 17/19
Фонтанська дорога, 25
Фонтанська дорога, 39
Фонтанська дорога, 91
Французький бульвар, 9
Французький бульвар, 33
Французький бульвар, 54
Французький бульвар, 60
Французький бульвар, 63/65
Французький бульвар, 66
Французький бульвар, 85
Французький бульвар, 85
Французький бульвар ріг вул. Піонерської
пров. Кришталевий, 1/1
пров. Чайковського, 12
пров. Чайковського, 18
вул. Черняховського, 1 б
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 4
вул. Черняховського, 5
вул. Черняховського, 8
вул. Черняховського, 11
вул. Черняховського, 11
пров. Шампанський, 2
просп. Шевченка, 2 б
просп. Шевченка, 4 а
просп. Шевченка, 4 д
просп. Шевченка, 6/1
просп. Шевченка, 6/2
просп. Шевченка, 6/3
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 10/1
просп. Шевченка, 10/4
просп. Шевченка, 11 а
просп. Шевченка, 12/1
просп. Шевченка, 15/3
вул. Колонтаївська, 8/1
просп. Шевченка, 19
просп. Шевченка, 19/21
просп. Шевченка, 19
просп. Шевченка, 21
просп. Шевченка, 23
просп. Шевченка, 25
просп. Шевченка, 27
просп. Шевченка, 27
просп. Шевченка, 27 а
просп. Шевченка, 27 а
вул. Щепкіна, 6
вул. Щепкіна, 21 а
вул. Щепкіна, 23
вул. Базарна, 32
вул. Бєлінського, 10
вул. Мала Арнаутська, 79
вул. Гаванна, 9
просп. Олександрівський, 26
вул. Базарна, 91
вул. Жуковського, 38
вул. Нечипуренка, 5 (фактично вул. Єврейська ріг Олександрівського просп.)
вул. Нечипуренка, 8
вул. Преображенська, 75 (фактично пров. Книжковий)
вул. Преображенська, 2 а
вул. Преображенська (від вул. Пантелеймонівської до вул. Куйбишева)
вул. Куйбишева(від вул. Преображенської до пров. Колгоспного)
вул. Семінарська, 4/1
Французький бульвар, 11а
просп. Шевченка, 8 а
вул. Преображенська, 43
вул. Успенська, 101 рігпров. Успенського
вул. Одеса-Головна, 37
вул. Троїцька, 45
вул. Успенська, 12
вул. Пантелеймонівська, 19
вул. Мала Арнаутська, 73
пров. Мукачівський, 6
вул. Рішельєвська, 12
вул. Старопортофранківська, 44
вул. Гаванна, 3
вул. Маршала Говорова, 3б
Польський узвіз, 15
вул. Рішельєвська, 53
пров. Олександра Матросова, 1
вул. Грецька, 2/1
вул. Троїцька, 33 а
просп. Шевченка, 17
вул. Дерибасівська, 5
вул. Пантелеймонівська, 20-32
вул. Куйбишева (від вул. Катерининської до Олександрівського проспекту)
вул. Старопортофранківська, 46
вул. Грецька (від вул. Преображенської до пл. Грецької, 3/4)
вул. Дворянська, 13-15
вул. Південна (від вул. Ленінградської до вул. Разумовської)
вул. Мечникова, 76
вул. Новощіпний ряд, 2
вул. Дюківська, 3-9
вул. Розкидайлівська, 73
вул. Розкидайлівська, 73-а
Фонтанська дорога (від вул. Сегедської до вул. Армійської)
вул. Ясна, 12
Французький бул., 11
вул. Вице-адмірала Азарова, 1
Пляж Аркадія
Пляж Аркадія
Пляж Аркадія
Пляж Дельфін
автостоянка «Магнолія»
Пляж "Ланжерон" (АвтоКіно)
Пляж "Ланжерон" (Арка)
Пляж "Ланжерон"(ресторан "Хуторок")
Пляж "Ланжерон"(кафе "Шаланда")
Пляж "Ланжерон"(опорний пункт міліції)
Пляж "Ланжерон" (Дельфінарій)
вул. Преображенська, 79-85, вул. Пантелеймонівська, 27, вул. Привозна, 18, 19, 20
вул. Привозна (від вул. Катерининської до вул. Преображеньскої)
вул. Катерининська(від вул. Привозної до вул. Пантелеймонівської)
вул. Мала Арнаутська, 105 ріг Олександрівського просп.
просп. Олександрівський, 49/51
просп. Олександрівський (від вул. Пантелеймонівської до вул. Куйбишева; вул. Куйбишева від вул. Катерининської до Олександрівського проспекту)
вул. Катерининська
(від вул. Привозної
до вул. Новощіпний ряд)
вул. Мала Арнаутська (від вул. Рішельєвської до вул. Пушкінської)
вул. Пантелеймонівська, 25-27, 88/1-88а
вул. Пантелеймонівська, 82-108, 21-23, вул. Катерининська, 8, вул. Куйбишева, 31
вул. Пантелеймонівська, 112
вул. вул. Пантелеймонівська (від вул. Катерининської до вул. Водопровідної), вул. Водопровідна ( від вул. Пантелеймонівської до Італійського бульвару)
вул. Катерининська (від вул. Пантелеймонівської до вул. Новощіпний ряд
вул. Новощіпний ряд, 2(від вул. Водопровідної до вул. Катерининської )
вул. Катерининська(від вул. Грецької до вул. Дерибасівської)
вул. Катерининська (від вул. Дерибасівської до вул. Ланжеронівської)
пров. Красний
вул. Рішельєвська
(від вул. Ланжеронівської
до вул. Дерибасівської)
вул. Рішельєвська (від вул. Дерибасівської до вул. Грецької)
вул. Рішельєвська (від вул. Грецької до вул. Буніна)
вул. Рішельєвська (від вул. Буніна до вул. Жуковського)
вул. Рішельєвська ( від вул. Жуковського до вул. Єврейської)
вул. Грецька (від вул. Пушкінської до вул. Рішельєвської)
вул. Гоголя, 6-8
вул. Троїцька (від вул. Осипова до вул. Пушкінської)
вул. Успенська (від вул. Пушкінської до вул. Осипова)
Соборна площа, 1
Соборна площа, 2-8
пл. Соборна (від вул. Садової до вул. Преображенської)
вул. Садова, 15
вул. Гаванна (від пров. Маяковського до вул. Дерибасівської)
вул. Ланжеронівська (від вул. Катерининської до вул. Пушкінської)
вул. Дерибасівська (від вул. Рішельєвської до вул. Катерининської )
вул. Пастера, 9
вул. вул. Кінна (від пров. Новобазарного до вул. Коблевської), вул. Коблевська (від вул. Кінної пров. Богданова)
вул. Торгова(від пров. Новобазарного до вул. Коблевської), вул. Коблевська (від пров. Маланова до вул. Торгової)
вул. Торгова ( від вул. Коблевської до вул. Садової)
пров. Княжий, 32-40
вул. Кінна (від вул. Князівської до вул. Коблевської)
вул. Скісна(від вул. Ленінградської до вул. Колонтаївської,
вул. Скісна(від вул. Розкидайлівської до вул. Ленінградської
вул. Розкидайлівська, 28-36, 29-39 (ринок "Старокінний")
вул. Ленінградська, 33-39 (ринок "Старокінний")
вул. Ленінградська, 42-50
вул. Ленінградська, 30-38
пров. Старокінний (парна та непарна сторони)
вул. Розкидайлівська, 26а-вул. Різовська,8, вул. Розкидайлівська, 19-27 (ринок "Старокінний")
вул. Скісна, 7-а
вул. Новощіпний ряд,(від вул. Катерининської домеблевого комбінату №21)
вул. Новощіпний ряд, (від меблевого комбінату №21 до вул. Преображенської )
вул. Пантелеймонівська(від вул. Преображенської до вул. Мечникова)
вул. Преображенська (від вул. Пантелеймонівська до вул. Старопортофранківська)
вул. Мала Арнаутська(від вул. Пушкінської до вул. Лейтенанта Шмідта)
вул. Катерининська, 91-93
вул. Старопортофранківська(від вул. Новощіпний ряддо вул. Мечникова по обидві сторони)
пров. Ванний вздовж сквера Павла Шклярука
пл. Привокзальна, 2
пл. Старосінна (вздовж залізничного вокзалу)
Троїцька(від вул. Преображенська до Олександрівського просп.)
вул. Піонерська, 2
вул. Колонтаївська, 71
Лідерсовський бульвар (вздовж парка Шевченка)
вул. Новощіпний ряд, (від вул. Преображенська)
вул. Грецька, 1а
вул. Одеса-Головна ріг Італійського бульвару
вул. Новощіпний ряд, 7/9(непарна сторона)
пров. Ляпунова, 5
площа Тираспольська ріг вул. Ніжинської, 79
вул. Успенська, 40
вул. Пушкінська, 29 ріг вул. Єврейської
Лідерсівський бульвар (від пров. Обсерваторного до вул. Успенської)
вул. Рішельєвська, 11-а
вул. Пушкінська, 75 ріг вул. Малої Арнаутської, 59
вул. Мала Арнаутська, 111
вул. Маршала Говорова, 10/5
вул. Генуезька, 36
пров. Валіховський, 10
просп. Олександрівський, 12
вул. Старопортофранківська, 2/4
вул. Колонтаївська, 56
Фонтанська дорога, 69а
вул. Буніна, 16а
вул. Канатна,19/21
вул. Середньофонтанська, 12а
вул. Маршала Говорова, 11а
вул. Преображенська
(від вул. Софіївської до
вул. Єлісаветинської)
просп. Шевченка, 2а
вул. Сегедська, 17
вул. Гімназична, 26
вул. Балківська, 35
вул. Торгова, 19
вул. Успенська, 44
пров. Маяковського, 1
вул. Гоголя, 12
вул. Базарна, 4
просп. Олександрівський ріг вул. Жуковського, 39
пров. Сабанський, 3 ріг вул. Канатної
вул. Новоберегова, 90/32
вул. Велика Арнаутська, 23
вул. Середньофонтанська, 19б
вул. Чорноморська, 12
Пляж «Дельфін»
Пляж «Дельфін» (ресторан «Глечик»)
вул. Осипова, 22
вул. Велика Арнаутська, 72/74
вул. Мала Арнаутська, 15
просп. Олександрівський ріг
вул. Єврейської
Старосінна площа (від пров. Волжського до вул. Водопровідної)
вул. Преображенська, 34
пров. Маяковського, 9
вул. Дерибасівська, 2
Лідерсівський бульвар,15
пров. Успенський, 7
просп Шевченка,1/2
пров. Шовкуненка, 2а
вул. Мечникова, 51

вул. Паустовського, 11/3
вул. Отамана Головатого, 131
вул. Отамана Головатого, 149
вул. Отамана Головатого, 147
вул. Отамана Головатого, 40/42
вул. Отамана Головатого, 9/11
вул. Балківська, 12
вул. Балківська, 28
вул. Висоцького, 2-а
вул. Генерала Бочарова, 13-а
вул. Генерала Бочарова, 44
вул. Кримська, 71
вул. Героїв Сталінграду, 98-б
вул. Генерала Бочарова, 47
вул. Героїв Сталінграду, 98
просп. Добровольського, 123
Дніпропетровська дорога, 74
Дніпропетровська дорога, 96
просп. Добровольського, 129-а
просп. Добровольського, 130/5
вул. Академіка Заболотного, 24
просп. Добровольського, 71
просп. Добровольського, 147/1
Дніпропетровська дорога, 86
просп. Добровольського, 82-а
просп. Добровольського, 8-а
вул. Вапняна, 87
вул. Кримська, 70/1 (вул. Академіка Заболотного)
вул. Махачкалинська, 7-а
Миколаївська дорога, 307-а
Миколаївська дорога, 203
Миколаївська дорога, 307-б
вул. Миколи Гефта, 2
вул. Проценка, 23-б
вул. Проценка, 23-а
вул. Академіка Сахарова, 34
вул. Хуторська, 70
вул. Чорноморського козацтва,80
вул. Шкодова гора, 6-а
вул. Сергія Ядова, 12
просп. Добровольського ріг вул. Паустовського
Дніпропетровська дорога ріг Генерала Бочарова ( ринок "Котовський")
вул. Махачкалинська, 1, Діпропетровська дорога, 126, 126к1, Дніпропетровська дорога, 125а (ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога,125а ( ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога,125а ( ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога, 121-б, 130
вул. Генерала Бочарова, 37,41,43 ринок "Світанок"
вул. Одарія, 2-4, 1-3 ("Радіо ринок")
вул. Краснослобідська, вул. Училищна(ринок "Слободський")
вул. Академіка Заболотного (стомат. поліклініка № 5 парна і непарна сторони)
Миколаївська дорога, 287а
вул. Академіка Воробйова, 3-5
Лузанівка Центральна алея(Зелентрест)
Гідропарк "Лузанівка 2"(кафе-бар "Ковбой")
Миколаївська дор., 168, 168б
(Дом Павлових)
Миколаївська дор., 168, 168б (Дом Павлових)
Гідропарк "Лузанівка 11" (кафе бар "Краб")
Гідропарк "Лузанівка 8"- (кафе бар "Прибій")
Лузанівка "пляж Малібу"
вул. Чорноморського козацтва, 110
вул. Отамана Чепіги, 29
вул. Балківська, 12
вул. Балківська, 22-а
вул. Балківська, 28
вул. Балківська, 42
вул. Академіка Воробйова, 1
вул. Академіка Воробйова, 1
вул. Академіка Воробйова, 13
вул. Академіка Воробйова, 7
вул. Висоцького, 2-а
вул. Висоцького, 2-а
вул. Генерала Бочарова, 52
вул. Михайла Грушевського, 15-а
вул. Михайла Грушевського, 40
вул. Михайла Грушевського, 50-а
Дніпропетровська дорога, 82
просп. Добровольського, 122/1а
просп. Добровольського, 145
просп. Добровольського, 39-а
просп. Добровольського, 81
просп. Добровольського, 86
вул. Дунаєвського, 1
вул. Похила, 1
вул. Академіка Заболотного, 57
вул. Вапняна, 58
вул. Вапняна, 54
вул. Вапняна, 54
вул. Махачкалинська, 1-б
вул. Наливна, 15
вул. Нежданової, 56
Миколаївська дорога, 299
вул. Одарія, 30
вул. Одарія, 2
вул. Одеська, 43
вул. Паустовського, 19
вул. Чорноморського козацтва, 103
вул. Чорноморського козацтва, 115
вул. Чорноморського козацтва, 119
вул. Чорноморського козацтва, 161
вул. Чорноморського козацтва, 68/70
вул. Чорноморського козацтва,70
вул. Чорноморського козацтва, 70/1
вул. Чорноморського козацтва,72
вул. Чорноморського козацтва,72
вул. Шкодова гора, 1/1
Південна дорога, 2
вул. Сергія Ядова, 26
вул. Сергія Ядова, 6
вул. Проценка, 9
вул. Отамана Головатого, 131 ріг Солонцеватого провулка
вул. Тиха, 53
вул. Героїв Сталінграду, 94
Дніпропетровська дорога, 72
просп. Добровольського, 116-а
Миколаївська дорога, 144
вул. Отамана Головатого, 19/21
вул. Отамана Головатого, 70
вул. Академіка Заболотного, 58
вул. Висоцького, 1
Дніпропетровська дорога, 70
Дніпропетровська дорога, 25
Миколаївська дорога,170а
вул. Одарія ріг вул.Чорноморського козацтва
вул. Академіка Панкратової, 27
просп. Добровольського, 112, просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")
вул. Генерала Бочарова, 30-34, просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")
просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")
просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")

ВСІ ЦІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ МАЮТЬ ПЛОЩУ - 232 130,49

З повагою,

Игорь

Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Для розгляду Вам необхідно подати до Головного управління Держгеокадастру
в Одеській області запит на отримання публічної інформації з додаванням
переліку земельних ділянок .

Ваш запит на отримання публічної інформації від 15.04.2019 № ПІ-180/0/4-19
розглянуто та надано відповідь 16.04.2019 № ПІ-180/0-183/63-19

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Re: Про надання Інформації
Дата: Wed, 17 Apr 2019 09:35:55 +0300
От: Игорь [1]<[FOI #47722 email]>
Кому: Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті
[2]<[email address]>

Доброго дня!

Надаємо список всіх ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК - по рішенню №5286-УІ від 27.08.2014
року «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених
для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування(САМЕ
ПАРКУВАННЯ, а не довготермінової стоянки) транспортних засобів на
території міста Одеси»

[3]https://omr.gov.ua/ru/acts/council/62639/ - Саме рішення

Додатки до рішення Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 - зі
списком всіх ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, понизу рішення, що можете загрузити у
єлектронному форматі .

Додаток №1 до рішення Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 -
Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та
провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на
території м. Одеси

вул. Варненська, 2
вул. Академіка Корольова, 120
вул. Академіка Вільямса, 50/2
вул Ільфа і Петрова, 39
просп. Маршала Жукова, 65а
просп. Маршала Жукова, 14 вул. Академіка Філатова 1
просп. Маршала Жукова, 5а
вул. Академіка Корольова, 76/1
вул. Академіка Корольова, 81/1
вул. Краснова, 6/1
Люстдорфська дорога, 47
Люстдорфська дорога, 88
Люстдорфська дорога, 92/94
Люстдорфська дорога, 99
Люстдорфська дорога, 162
вул. Комарова,2
просп. Академіка Глушка, 17/2
просп. Академіка Глушка, 16
просп. Академіка Глушка, 2
просп. Академіка Глушка, 11з
вул. Львівська,1б
вул. Ільфа і Петрова, 4
вул. Академіка Корольова, 94
вул. Академіка Вільямса, 66а
вул. Академіка Корольова, 92а просп. Академіка Глушка, 14/4 (ринок
"Київський"), просп. Академіка Глушка, 1-11
просп. Академіка Глушка, 14/4 (ринок "Київський"), просп. Академіка
Глушка, 1-11
вул. Академіка Корольова,76/1 (р-к "Південний")
вул. Академіка Корольова, 80, 90а, 90б (ринок "Південний")
вул. Академіка Корольова, 92 (ринок "Південний")
просп. Маршала Жукова, 2а (ринок "Успіх")
просп. Маршала Жукова, 2а "Південь-Транс"
вул. Золотий берег, 35
(16-я ст. В.Фонтана)
санаторій/пляж Зелена Гірка
"13 станція Великого Фонтану"
"13 станція Великого Фонтану"
Монастирський пляж (пров. Маячний)
пров. Ванний, 12-22
вул. Варненська, 2а
вул. Академіка Вільямса, 50а
вул. Академіка Корольова, 96
просп. Адміральський, 35а
вул. Академіка Вільямса, 61а
вул. Академіка Вільямса, 62/2
вул. Академіка Вільямса, 67
вул. Академіка Вільямса, 73/1
просп. Академіка Глушка, 22-а
просп. Академіка Глушка, 22-а/1
вул. Довга, 106
вул. Івана Франка, 55
вул. Ільфа і Петрова, 18а
вул. Ільфа і Петрова, 20
вул. Комарова, 6
вул. Комарова, 6
вул. Академіка Корольова, 22
вул. Академіка Корольова, 24
вул. Академіка Корольова, 27
вул. Академіка Корольова, 28
вул. Академіка Корольова, 72а
вул. Академіка Корольова, 79
вул. Левітана, 85
Люстдорфська дорога, 31
Люстдорфська дорога, 52
Люстдорфська дорога, 54
Люстдорфська дорога, 54
Люстдорфська дорога, 86
Люстдорфська дорога, 92/94а
Люстдорфська дорога, 101
Люстдорфська дорога, 162
просп. Маршала Жукова, 83
площа Незалежності
вул. Академіка Філатова, 17
Фонтанська дорога, 20/4
Фонтанська дорога, 32-б
Фотнанськая дорога, 155/3
вул. Академіка Корольова, 33
вул. Академіка Корольова, 102а
вул. Ільфа і Петрова, 10/1
вул. Левітана, 101
просп. Академіка Глушка, 29-а
вул. Академіка Корольова, 3
вул. Академіка Корольова, 56
вул. Комарова, 10
Люстдорфська дорога, 55а
Люстдорфська дорога, 63
просп. Маршала Жукова, 4д
вул. Академіка Філатова, 13
вул. Шкільний аеродром, 1
вул. Академічна, 49
Люстдорфська дорога, 52
просп. Маршала Жукова, 14б/1-14б/18
просп. Маршала Жукова, 6а
вул. Академіка Корольва ріг вул. Академіка Вільямса
вул. Тополина, 20
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 3б
вул. Гаршина, 3
вул. Краснова, 3в
Фонтанська дорога, 123
просп. Маршала Жукова,3а
вул. Варненська, 7б
Люстдорфська дорога, 55д
вул. Академіка Вільямса, 62/1
вул. Варненська, 4
вул. Левітана, 119а
вул. Чубаївська, 1/7-1
вул. Львівська, 15
Люстдорфська дорога, 140а
пров. Маячний, 15
просп. Адміральський,1
вул. Карла Лібкнехта (меморіал 411-ої батареї)
просп. Маршала Жукова,10/10
вул. Академіка Вільямса, 55
Люстдорфська дорога, 55
вул. Академіка Вільямса,59/8
Фонтанська дорога ріг вул. Гаршина
просп. Маршала Жукова, 77

вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 9
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 13/1
вул. Академіка Філатова, 33/А
вул. Академіка Філатова, 70/1
вул. Балківська, 120/4
вул. Балківська, 139/а
вул. Балківська, 143а
вул. Бугаївська, 21
вул. Бугаївська, 35 (вул. Середня)
вул. Варненська, 10 пров. Високий, 22
вул. Грушевського, 39/б ріг вул. Генерала Плієва
вул. Грушевського, 39/б
вул. Дальницька,46
вул. Маршала Малиновського, 1/1
вул. Маршала Малиновського, 27а
вул. Промислова, 1/11
вул. Прохоровська, 40
вул. Прохоровська, 42а
вул. Середня, 83/в
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 15/а
вул. Гайдара, 11
вул. Грушевського, 17а
вул. Єфімова, 43-43а
вул. Картамишевська, 9а
Люстдорфська дорога, 13а
вул. Миколи Боровського, 28д
вул. Академіка Філатова, 60 ріг вул. Гайдара
вул. Академіка Філатова, 84
вул. Генерала Петрова, 51
вул. Маршала Малиновського, 33
вул. Бугаївська, 21в
вул. Варненська, 6 вул. Космонавтів, 38
вул. Генерала Петрова, 74
вул. Маршала Малиновського, 51
вул. Варненська, 16
вул. Іцхака Рабіна, 7
вул. Маршала Бабаджаняна, 23
вул. Скворцова, 4а
вул. Гайдара, 13 А
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії рігвул. Іцхака Рабіна, 17
вул. Мельницька, 30а
вул. Стовпова, 15г
вул. Балківська, 143
вул. Маршала Малиновського, 71, Малиновський ринок вул. Маршала
Малиновського, 71, Малиновський ринок вул. Маршала Бабаджаняна (від вул.
Маршала Малиновського до магазину "Таврія В")
вул. Іцхака Рабіна ріг вул. Маршала Малиновського
вул. Маршала Малиновського, 61 (Лікарня № 10), вул. Єфимова, 49, вул.
Маршала Малиновського, 84
площа Бориса Дерев’янка (Будинок меблів)
вул. Валентини Терешкової, 17-19
Тираспольське шосе, 22
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 10
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 11
вул. 25-ї Чапаєвської дивізії 14а
вул. Академіка Філатова, 26
вул. Академіка Філатова, 33
вул. Академіка Філатова, 38
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 12
вул. Богдана Хмельницького, 24
вул. Богдана Хмельницького, 24
вул. Богдана Хмельницького, 70
вул. Бабеля,12
вул. Балківська, 84
вул. Балківська, 130/а
вул. Балківська, 143
вул. Балківська, 199
пров. Банний, 4
вул. Бреуса, 26
вул. Бугаївська, 35
вул. Варненська, 12а
вул. Гайдара, 11
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 14
вул. Гайдара, 41
вул. Генерала Петрова, 9
вул. Генерала Петрова, 13
вул. Генерала Петрова, 14-16
вул. Генерала Петрова, 16
вул. Генерала Петрова, 17/2
вул. Генерала Петрова, 19/21
вул. Генерала Петрова, 46
вул. Дальницька, 23
вул. Дальницька, 23/4
вул. Заньковецької, 7
вул. Іцхака Рабіна, 2
вул. Іцхака Рабіна, 14/а
вул. Іцхака Рабіна, 37
вул. Іцхака Рабіна, 37
вул. Комітетська, 8/10
вул. Комітетська, 22
вул. Комітетська, 24
вул. Космонавтів, 4
вул. Космонавтів, 23/4
вул. Космонавтів, 62
вул. Космонавтів, 62
вул. Краснова, 2/1, 2/В
вул. Маршала Малиновського, 1/1
вул. Маршала Малиновського, 16/А
вул. Мельницька, 13
вул. Мельницька, 26/2
вул. Мельницька, 29
вул. Мельницька, 30
вул. Мельницька, 28
вул. Михайлівська,1а
вул. Михайлівська, 44в
вул. М`ясоєдовська, 12
вул. М`ясоєдовська, 15
Овідіопольська дорога, 10
Овідіопольська дорога, 10/2
вул. Паркова, 77
вул. Промислова, 1/12
вул. Миколи Боровського, 28 вул. Миколи Боровського, 37/2
вул. Прохоровська, 28
вул. Прохоровська, 40
вул. Прохоровська, 42
вул. Разумовська, 19
вул. Разумовська, 31
вул. Середня, 83
вул. Степова, 9
Тираспольське шосе, 16
вул. Щорса, 2
вул. Щорса, 125/1
вул. Щорса, 126/128
вул. Щорса, 144/1
вул. Прохоровська, 15
вул. Комітетська,17/19, 14-14а
вул. Мельницька, 30б
вул. Центральный аеропорт, 25
вул. Картамишевська, 8
вул. Картамишевська, 10, 12, 14
вул. Разумовська, 27

просп. Олександрівський, 10
просп. Олександрівський, 11
просп. Олександрівський, 17
просп. Олександрівський, 18
просп. Олександрівський, 19
просп. Олександрівський, 19/21
просп. Олександрівський, 22
просп. Олександрівський, 27
просп. Олександрівський, 38
вул. Армійська, 10
вул. Армійська, 17
вул. Армійська, 17
вул. Армійська, 17а
вул. Армійська, 18
вул. Армійська, 18а
вул. Армійська, 18б
вул. Артилерійська, 3
вул. Базарна, 1
вул. Базарна, 2 б
вул. Базарна, 3а
вул. Базарна, 5/1
вул. Базарна, 6
вул. Базарна, 12
вул. Базарна, 14
вул. Базарна, 14
вул. Базарна, 17
вул. Базарна, 18
вул. Базарна, 25
вул. Базарна, 41
вул. Базарна, 27
вул. Базарна, 32
вул. Базарна, 40
вул. Базарна, 42
вул. Базарна, 44
вул. Базарна, 47
вул. Базарна, 63
вул. Базарна, 63
вул. Базарна, 82а
вул. Базарна, 82а
вул. Базарна, 89
вул. Базарна, 91
вул. Базарна, 104
вул. Велика Арнаутська, 2
вул. Велика Арнаутська, 2б
вул. Велика Арнаутська, 3/1
вул. Велика Арнаутська, 15 ріг пров. Канатного вул. Велика Арнаутська, 15
вул. Велика Арнаутська, 15-19, 2а
вул. Велика Арнаутська, 20
вул. Польська, 12 (фактично вул. Буніна, 12)
вул. Велика Арнаутська, 22
вул. Велика Арнаутська, 32
вул. Велика Арнаутська, 36
вул. Велика Арнаутська, 38
вул. Велика Арнаутська, 44
вул. Велика Арнаутська, 47
вул. Велика Арнаутська, 51
вул. Велика Арнаутська, 51
вул. Велика Арнаутська, 58
вул. Велика Арнаутська, 64
вул. Велика Арнаутська, 77
вул. Велика Арнаутська, 78
пров. Успенський, 25 ріг вул. Великої Арнаутської
вул. Велика Арнаутська, 80
вул. Велика Арнаутська, 89
вул. Велика Арнаутська, 89
вул. Велика Арнаутська, 91
вул. Велика Арнаутська, 93
вул. Велика Арнаутська, 102
вул. Велика Арнаутська, 121
вул. Бєлінського, 13
пров. Ботанічний, 6
вул. Буніна, 10
вул. Буніна, 10а
вул. Буніна, 11
вул. Буніна, 12
вул. Буніна, 13
вул. Буніна, 13 вул. Буніна, 15
вул. Буніна, 16
вул. Буніна, 17
вул. Буніна, 18
вул. Буніна, 19
вул. Буніна, 20
вул. Буніна, 21
вул. Буніна, 21
вул. Буніна, 22
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 24
вул. Буніна, 27
вул. Буніна, 28
вул. Буніна, 29
вул. Буніна, 30
вул. Буніна, 33
пров. Віце-адмірала Жукова, 3
пров. Ванний, 5а
вул. Водопровідна, 2 а
вул. Водопровідна, 12
Військовий узвіз, 2
Військовий узвіз, 5
вул. Гаванна, 3
вул. Гаванна, 6
вул. Гаванна, 7
вул. Гаванна, 10/12
просп. Гагаріна, 13
просп. Гагаріна, 16/1
просп. Гагаріна, 23
просп. Гагаріна, 23а
просп. Гагаріна, 25
просп. Гагаріна, 27
Гагарінське плато, 5
вул. Маршала Говорова, 7-а
вул. Генуезька, 3
вул. Генуезька, 5
вул. Генуезька, 24
вул. Генуезька, 24 а
вул. Гімназична, 15
вул. Маршала Говорова, 3, 5б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 10б
вул. Маршала Говорова, 11д
площа Катерининська
вул. Маршала Говорова, 18
вул. Маршала Говорова, 28
вул. Гоголя, 2
вул. Катерининська, 7а
вул. Гоголя, 7
вул. Гоголя, 19
вул. Гоголя, 21
вул. Градоначальницька, 24
вул. Грецька, 1
вул. Грецька, 2
площа Грецька, 3/4
вул. Грецька, 5
вул. Грецька, 8/10
вул. Грецька, 15
вул. Грецька, 15
вул. Грецька, 21
вул. Грецька, 23
вул. Грецька, 22
вул. Грецька, 22
вул. Грецька, 23
вул. Грецька, 24
вул. Грецька, 25
вул. Грецька, 25
вул. Грецька, 26/28
вул. Грецька, 28
вул. Грецька, 28
вул. Гоголя, 23
вул. Катерининська, 22
вул. Грецька, 31
вул. Грецька, 32
вул. Грецька, 36
вул. Грецька, 36/38
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 45
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 50
вул. Грецька, 52
вул. Грецька, 52
вул. Дворянська, 6/2
вул. Дворянська, 6 вул. Дворянська, 7
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 8
вул. Дворянська, 30
вул. Дерибасівська, 4
вул. Дерибасівська, 5
вул. Дерибасівська, 7б
вул. Дерибасівська, 13
вул. Дерибасівська, 15
пров. Дунаєва, 2
вул. Дюківська, 6
вул. Довженка, 4
вул. Черняховського, 1
Французький бульвар, 16
вул. Єврейська, 1
вул. Єврейська, 2а
вул. Єврейська, 2
вул. Єврейська, 3
вул. Єврейська, 17
вул. Єврейська, 18
вул. Єврейська, 23
вул. Єврейська, 25
вул. Єврейська, 56
вул. Катерининська, 1
вул. Катерининська, 2
вул. Катерининська, 14
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 22
вул. Катерининська, 24
вул. Катерининська, 25
вул. Катерининська, 26
вул. Катерининська, 28
вул. Катерининська, 30
вул. Катерининська, 35
вул. Катерининська, 36
вул. Катерининська, 45
вул. Катерининська, 47
вул. Катерининська, 52
вул. Катерининська, 54-56
вул. Катерининська, 56
вул. Катерининська, 60
вул. Катерининська, 60
вул. Катерининська, 62
вул. Катерининська, 62
вул. Катерининська, 66
вул. Катерининська, 69
вул. Катерининська, 70
вул. Катерининська, 78
вул. Катерининська, 78
вул. Катерининська, 81
вул. Катерининська, 81
вул. Катерининська, 90
площа Катерининська, 8
площа Катерининська, 9
вул. Жуковського, 2
вул. Жуковського, 8
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 12
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 13
вул. Жуковського, 14
вул. Жуковського, 15
вул. Жуковського, 16
вул. Жуковського, 17
вул. Жуковського, 19
вул. Жуковського, 19
вул. Жуковського, 19 ріг вул. Рішельєвської
вул. Жуковського, 20
вул. Жуковського, 22 а
вул. Жуковського, 22 а
вул. Жуковського, 23
вул. Жуковського, 23 а вул. Жуковського, 26
вул. Жуковського, 26/28
вул. Жуковського, 27
вул. Жуковського, 30
вул. Жуковського, 31
вул. Жуковського, 32
вул. Жуковського, 33
вул. Жуковського ріг пров. Покровського вул. Жуковського, 34
вул. Жуковського, 36
вул. Жуковського, 36
вул. Жуковського, 38
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 40
вул. Жуковського, 41
вул. Жуковського, 42
вул. Жуковського, 42
вул. Жуковського, 47
Італійський бульвар, 4
вул. Канатна,1
вул. Канатна, 9
вул. Канатна, 10
вул. Канатна, 16
вул. Канатна, 22
вул. Канатна, 31
вул. Канатна, 36
вул. Преображенська, 2
вул. Канатна, 36
вул. Канатна, 36 а
вул. Канатна,55
вул. Грецька, 46
вул. Канатна, 85
вул. Канатна, 102 а
вул. Романа Кармена, 21 а
вул. Софіївська, 32
вул. Князівська, 8
вул. Князівська, 40 (вул.Торгова, 24)
вул. Коблевська, 37
вул. Коблевська, 39
вул. Коблевська, 40
вул. Коблевська, 40
вул. Коблевська, 41
вул. Коблевська, 41
вул. Коблевська, 45
вул. Пішонівська, 23
вул. Пішонівська, 26/2
вул. Колонтаївська, 2
вул. Колонтаївська, 4
вул. Колонтаївська, 9/11
вул. Колонтаївська, 12
вул. Колонтаївська ріг вул. Південної
вул. Колонтаївська, 21
вул. Колонтаївська, 22
вул. Колонтаївська, 24
вул. Колонтаївська, 27
вул. Колонтаївська, 28
вул. Колонтаївська, 33
вул. Колонтаївська, 37
вул. Колонтаївська, 56
вул. Колонтаївська, 58 вул. Колонтаївська, 65
вул. Колонтаївська, 67
вул. Колонтаївська, 71 вул. Кінна, 11
вул. Кінна, 12
вул. Кінна, 14
вул. Кінна ріг вул. Пастера
вул. Кінна ріг вул. Князівська
пров. Цегляний, 1
вул. Ковальська, 15
вул. Ковальська, 26
вул. Ковальська ріг вул. Льва Толстого, 28
вул. Ланжеронівська, 9
вул. Ланжеронівська, 9
вул. Ланжеронівська, 13
вул. Ланжеронівська, 14
вул. Лейтенанта Шмідта, 9
вул. Ленінградська, 11 а
Люстдорфська дорога, 5
пров. Лермонтовський, 13
Лідерсівський бульвар, 7
Лідерсівський бульвар, 9а
Лідерсівський бульвар, 9а
Лідерсівський бульвар, 15
Лідерсівський бульвар, 17
Лідерсівський бульвар, 19/21
вул. Льва Толстого, 6
вул. Льва Толстого, 6
вул. Льва Толстого, 10
вул. Мала Арнаутська, 2
вул. Мала Арнаутська, 62
вул. Мала Арнаутська, 85
вул. Мала Арнаутська, 40
вул. Мала Арнаутська, 51
вул. Мала Арнаутська, 52
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 64
вул. Мала Арнаутська, 71
вул. Мала Арнаутська, 73
вул. Мала Арнаутська, 86
вул. Мала Арнаутська, 88
вул. Мала Арнаутська, 98, 100
вул. Мала Арнаутська, 89/91
вул. Мала Арнаутська, 90
вул. Мала Арнаутська, 92
вул. Мала Арнаутська, 93
вул. Мала Арнаутська, 95
вул. Мала Арнаутська, 97
вул. Мала Арнаутська, 105
вул. Мала Арнаутська, 107
вул. Мала Арнаутська, 109
вул. Мала Арнаутська, 113
вул. Мала Арнаутська, 115
вул. Мала Арнаутська, 121
вул. Маразліївська, 1 вул. Маразліївська, 1
вул. Маразліївська, 1г
вул. Маразліївська, 2
вул. Маразліївська, 2
вул. Маразліївська, 2-4
вул. Маразліївська, 20
вул. Маразліївська, 54
вул. Маразліївська, 62
вул. Маразліївська, 64
вул. Маразліївська ріг парка Шевченка
пров. Олександра Матросова, 3
вул. Мечникова, 7
пров. Маяковського, 6
пров. Маяковського, 6
пров. Маяковського, 6-8
пров. Маяковського, 7
пров. Маяковського, 8
пров. Маяковського, 8
вул. Ніжинська, 35
вул. Ніжинська, 56
вул. Ніжинська, 62
вул. Ніжинська, 62
вул. Ніжинська, 66
вул. Ніжинська, 71
вул. Ніжинська, 75
вул. Ніжинська, 75
пров. Некрасова, 2 пров. Некрасова, 7
вул. Новосельського, 15
вул. Новосельського, 46 а
вул. Новосельського, 69/71
вул. Новосельського, 78
вул. Новосельського, 94
вул. Новосельського, 96
вул. Новосельського, 100
вул. Ольгіївська, 9
вул. Ольгіївська, 9
вул. Ольгіївська, 17
вул. Ольгіївська, 35
вул. Осипова, 11 ріг вул. Троїцької,12
вул. Осипова, 17
вул. Осипова, 25
вул. Пантелеймонівська, 15
вул. Пантелеймонівська, 17
вул. Пантелеймонівська, 17а
вул. Пантелеймонівська, 28
вул. Пантелеймонівська, 30
вул. Пантелеймонівська, 38
вул. Пантелеймонівська, 64
вул. Пантелеймонівська, 70
вул. Пантелеймонівська, 95
вул. Пантелеймонівська, 97
вул. Пантелеймонівська, 126
вул. Пантелеймонівська, 126 а
вул. Пастера, 16 вул. Пастера, 19
вул. Пастера, 20
вул. Пастера, 28
вул. Пастера, 44
вул. Педагогічна (від пров. Педагогічного до пров. Економічного)
вул. Сонячна, 5
вул. Пироговська, 3
вул. Посмітного, 1
вул. Посмітного, 9- а
вул. Посмітного, 9- а
вул. Преображенська, 1 вул. Торгова, 1-б
вул. Преображенська, 4/1
вул. Преображенська, 11
вул. Преображенська, 13
вул. Преображенська, 17
вул. Преображенська, 18
вул. Преображенська, 25
вул. Преображенська, 30
вул. Преображенська, 30
вул. Преображенська, 33
вул. Преображенська, 33
вул. Преображенська, 34
вул. Преображенська, 43
вул. Преображенська, 58
вул. Преображенська, 58
вул. Преображенська, 59/61
вул. Преображенська, 64
вул. Преображенська, 74
площа Привокзальна, 1 (1-а)
вул. Приморська, 6 в
вул. Приморська, 27
вул. Приморська, 49
вул. Польська, 17
вул. Польська, 17
Польський узвіз, 6
вул. Пушкінська, 15 ріг вул. Буніна
вул. Пушкінська, 24
вул. Пушкінська, 27
вул. Пушкінська, 30
вул. Пушкінська, 32
вул. Пушкінська, 33
вул. Пушкінська, 37
вул. Пушкінська, 39
вул. Пушкінська, 41 (ріг вул. Успенської)
вул. Пушкінська, 56
вул. Пушкінська, 58
вул. Пушкінська, 68
вул. Пушкінська, 78
вул. Разумовська, 14
вул. Разумовська, 18
вул. Розкидайлівська, 2
вул. Розкидайлівська, 13
вул. Розкидайлівська, 65
вул. Рішельєвська, 3
вул. Рішельєвська, 5
вул. Рішельєвська, 7
вул. Грецька, 19
вул. Рішельєвська, 9 а
Фонтанська дорога, 49/1
вул. Рішельєвська, 10
вул. Рішельєвська, 14
вул. Рішельєвська, 16
вул. Рішельєвська, 17
вул. Рішельєвська, 23
вул. Рішельєвська, 25
вул. Рішельєвська, 27
вул. Рішельєвська, 32
вул. Рішельєвська, 34
вул. Рішельєвська, 38
вул. Рішельєвська, 42
вул. Рішельєвська, 42
вул. Рішельєвська, 44/46
вул. Рішельєвська, 43
вул. Рішельєвська, 54
вул. Рішельєвська, 56
вул. Рішельєвська, 58
вул. Рішельєвська, 58
вул. Рішельєвська, 59 ріг вул. Малої Арнаутської
Мала Арнаутська ріг вул. Рішельєвської, 59 вул. Рішельєвська, 63
вул. Рішельєвська, 64
вул. Рішельєвська, 65
вул. Рішельєвська, 73
вул. Рішельєвська ріг вул. Троїцька
Сабанєєв міст, 5/7
Сабанєєв міст, 5/7
Сабанєєв міст, 5/7
пров. Сабанський, 1
пров. Сабанський, 6
вул. Садова, 11
вул. Піонерська, 11
вул. Піонерська, 28
вул. Сегедська, 5
вул. Сегедська, 7
вул. Сегедська, 14
вул. Сегедська, 16
вул. Сегедська, 19
вул. Сегедська, 21
вул. Сегедська, 23
вул. Семінарська, 26/28
вул. Сєрова, 6
площа Соборна, 1
площа Соборна, 2
площа Соборна, 2
площа Соборна, 4
вул. Сонячна, 10
вул. Софіївська, 13
Фонтанська дорога, 67а
вул. Троїцька, 54
вул. Софіївська, 34
вул. Спиридонівська, 1
вул. Спиридонівська, 3
вул. Спиридонівська, 10
вул. Грецька, 17
вул. Пушкінська, 38/40
вул. Спиридонівська, 24
вул. Середньофонтанська, 30
вул. Середньофонтанська, 32
вул. Середньофонтанська, 41
вул. Середньофонтанська, 45
Старобазарний сквер, 1
вул. Старопортофранківська, 9
вул. Старопортофранківська, 18
вул. Старопортофранківська,111
площа Старосінна, 2
площа Старосінна, 2
(вул. Одеса-Головна, 33, 35)
площа Митна, 1 а
вул. Тіниста, 9/12
вул. Тіниста, 13 а
вул. Тіниста, 15
пров. Топольського, 4а
вул. Торгова, 19
вул. Троїцька, 11 а
вул. Троїцька, 17
вул. Троїцька, 18
вул. Троїцька, 20
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 27
вул. Троїцька, 26
вул. Троїцька, 32
вул. Троїцька, 34
вул. Троїцька, 40
вул. Троїцька, 41
вул. Троїцька, 43
вул. Троїцька, 43 а
вул. Троїцька, 45 (фактично просп. Олександрівський)
вул. Троїцька, 47
вул. Троїцька, 48
вул. Троїцька, 48
вул. Троїцька, 49/51
вул. Троїцька, 50
вул. Троїцька, 50
вул. Троїцька, 52
вул. Троїцька, 56
вул. Троїцька, 60
вул. Успенська, 6
вул. Успенська, 17
вул. Успенська, 19
вул. Преображенська, 17
вул. Успенська, 9
вул. Успенська, 11/13
пров. Успенський,14
вул. Успенська, 21
вул. Успенська, 26
вул. Успенська, 26
вул. Успенська, 34
вул. Успенська, 34
вул. Успенська, 43а
вул. Успенська, 59
вул. Успенська, 61
вул. Успенська, 70
вул. Успенська, 77
вул. Успенська, 89
вул. Успенська, 95
Фонтанська дорога, 9б
Фонтанська дорога, 11
Фонтанська дорога, 15
Фонтанська дорога, 15
Фонтанська дорога, 17
Фонтанська дорога, 17/19
Фонтанська дорога, 25
Фонтанська дорога, 39
Фонтанська дорога, 91
Французький бульвар, 9
Французький бульвар, 33
Французький бульвар, 54
Французький бульвар, 60
Французький бульвар, 63/65
Французький бульвар, 66
Французький бульвар, 85
Французький бульвар, 85
Французький бульвар ріг вул. Піонерської
пров. Кришталевий, 1/1
пров. Чайковського, 12
пров. Чайковського, 18
вул. Черняховського, 1 б
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 3
вул. Черняховського, 4
вул. Черняховського, 5
вул. Черняховського, 8
вул. Черняховського, 11
вул. Черняховського, 11
пров. Шампанський, 2
просп. Шевченка, 2 б
просп. Шевченка, 4 а
просп. Шевченка, 4 д
просп. Шевченка, 6/1
просп. Шевченка, 6/2
просп. Шевченка, 6/3
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 8 а
просп. Шевченка, 10/1
просп. Шевченка, 10/4
просп. Шевченка, 11 а
просп. Шевченка, 12/1
просп. Шевченка, 15/3
вул. Колонтаївська, 8/1
просп. Шевченка, 19
просп. Шевченка, 19/21
просп. Шевченка, 19
просп. Шевченка, 21
просп. Шевченка, 23
просп. Шевченка, 25
просп. Шевченка, 27
просп. Шевченка, 27
просп. Шевченка, 27 а
просп. Шевченка, 27 а
вул. Щепкіна, 6
вул. Щепкіна, 21 а
вул. Щепкіна, 23
вул. Базарна, 32
вул. Бєлінського, 10
вул. Мала Арнаутська, 79
вул. Гаванна, 9
просп. Олександрівський, 26
вул. Базарна, 91
вул. Жуковського, 38
вул. Нечипуренка, 5 (фактично вул. Єврейська ріг Олександрівського просп.)
вул. Нечипуренка, 8
вул. Преображенська, 75 (фактично пров. Книжковий)
вул. Преображенська, 2 а
вул. Преображенська (від вул. Пантелеймонівської до вул. Куйбишева)
вул. Куйбишева(від вул. Преображенської до пров. Колгоспного)
вул. Семінарська, 4/1
Французький бульвар, 11а
просп. Шевченка, 8 а
вул. Преображенська, 43
вул. Успенська, 101 рігпров. Успенського
вул. Одеса-Головна, 37
вул. Троїцька, 45
вул. Успенська, 12
вул. Пантелеймонівська, 19
вул. Мала Арнаутська, 73
пров. Мукачівський, 6
вул. Рішельєвська, 12
вул. Старопортофранківська, 44
вул. Гаванна, 3
вул. Маршала Говорова, 3б
Польський узвіз, 15
вул. Рішельєвська, 53
пров. Олександра Матросова, 1
вул. Грецька, 2/1
вул. Троїцька, 33 а
просп. Шевченка, 17
вул. Дерибасівська, 5
вул. Пантелеймонівська, 20-32
вул. Куйбишева (від вул. Катерининської до Олександрівського проспекту)
вул. Старопортофранківська, 46
вул. Грецька (від вул. Преображенської до пл. Грецької, 3/4)
вул. Дворянська, 13-15
вул. Південна (від вул. Ленінградської до вул. Разумовської)
вул. Мечникова, 76
вул. Новощіпний ряд, 2
вул. Дюківська, 3-9
вул. Розкидайлівська, 73
вул. Розкидайлівська, 73-а
Фонтанська дорога (від вул. Сегедської до вул. Армійської)
вул. Ясна, 12
Французький бул., 11
вул. Вице-адмірала Азарова, 1
Пляж Аркадія Пляж Аркадія Пляж Аркадія
Пляж Дельфін
автостоянка «Магнолія»
Пляж "Ланжерон" (АвтоКіно)
Пляж "Ланжерон" (Арка)
Пляж "Ланжерон"(ресторан "Хуторок")
Пляж "Ланжерон"(кафе "Шаланда")
Пляж "Ланжерон"(опорний пункт міліції)
Пляж "Ланжерон" (Дельфінарій)
вул. Преображенська, 79-85, вул. Пантелеймонівська, 27, вул. Привозна, 18,
19, 20 вул. Привозна (від вул. Катерининської до вул. Преображеньскої)
вул. Катерининська(від вул. Привозної до вул. Пантелеймонівської)
вул. Мала Арнаутська, 105 ріг Олександрівського просп.
просп. Олександрівський, 49/51
просп. Олександрівський (від вул. Пантелеймонівської до вул. Куйбишева;
вул. Куйбишева від вул. Катерининської до Олександрівського проспекту)
вул. Катерининська (від вул. Привозної до вул. Новощіпний ряд)
вул. Мала Арнаутська (від вул. Рішельєвської до вул. Пушкінської)
вул. Пантелеймонівська, 25-27, 88/1-88а
вул. Пантелеймонівська, 82-108, 21-23, вул. Катерининська, 8, вул.
Куйбишева, 31 вул. Пантелеймонівська, 112
вул. вул. Пантелеймонівська (від вул. Катерининської до вул.
Водопровідної), вул. Водопровідна ( від вул. Пантелеймонівської до
Італійського бульвару)
вул. Катерининська (від вул. Пантелеймонівської до вул. Новощіпний ряд
вул. Новощіпний ряд, 2(від вул. Водопровідної до вул. Катерининської )
вул. Катерининська(від вул. Грецької до вул. Дерибасівської)
вул. Катерининська (від вул. Дерибасівської до вул. Ланжеронівської)
пров. Красний
вул. Рішельєвська
(від вул. Ланжеронівської
до вул. Дерибасівської)
вул. Рішельєвська (від вул. Дерибасівської до вул. Грецької)
вул. Рішельєвська (від вул. Грецької до вул. Буніна)
вул. Рішельєвська (від вул. Буніна до вул. Жуковського)
вул. Рішельєвська ( від вул. Жуковського до вул. Єврейської)
вул. Грецька (від вул. Пушкінської до вул. Рішельєвської)
вул. Гоголя, 6-8
вул. Троїцька (від вул. Осипова до вул. Пушкінської)
вул. Успенська (від вул. Пушкінської до вул. Осипова)
Соборна площа, 1
Соборна площа, 2-8
пл. Соборна (від вул. Садової до вул. Преображенської)
вул. Садова, 15
вул. Гаванна (від пров. Маяковського до вул. Дерибасівської) вул.
Ланжеронівська (від вул. Катерининської до вул. Пушкінської)
вул. Дерибасівська (від вул. Рішельєвської до вул. Катерининської )
вул. Пастера, 9
вул. вул. Кінна (від пров. Новобазарного до вул. Коблевської), вул.
Коблевська (від вул. Кінної пров. Богданова)
вул. Торгова(від пров. Новобазарного до вул. Коблевської), вул. Коблевська
(від пров. Маланова до вул. Торгової) вул. Торгова ( від вул. Коблевської
до вул. Садової) пров. Княжий, 32-40
вул. Кінна (від вул. Князівської до вул. Коблевської)
вул. Скісна(від вул. Ленінградської до вул. Колонтаївської, вул.
Скісна(від вул. Розкидайлівської до вул. Ленінградської вул.
Розкидайлівська, 28-36, 29-39 (ринок "Старокінний")
вул. Ленінградська, 33-39 (ринок "Старокінний")
вул. Ленінградська, 42-50
вул. Ленінградська, 30-38
пров. Старокінний (парна та непарна сторони) вул. Розкидайлівська,
26а-вул. Різовська,8, вул. Розкидайлівська, 19-27 (ринок "Старокінний")
вул. Скісна, 7-а вул. Новощіпний ряд,(від вул. Катерининської домеблевого
комбінату №21)
вул. Новощіпний ряд, (від меблевого комбінату №21 до вул. Преображенської
)
вул. Пантелеймонівська(від вул. Преображенської до вул. Мечникова)
вул. Преображенська (від вул. Пантелеймонівська до вул.
Старопортофранківська)
вул. Мала Арнаутська(від вул. Пушкінської до вул. Лейтенанта Шмідта)
вул. Катерининська, 91-93
вул. Старопортофранківська(від вул. Новощіпний ряддо вул. Мечникова по
обидві сторони) пров. Ванний вздовж сквера Павла Шклярука
пл. Привокзальна, 2
пл. Старосінна (вздовж залізничного вокзалу)
Троїцька(від вул. Преображенська до Олександрівського просп.)
вул. Піонерська, 2
вул. Колонтаївська, 71
Лідерсовський бульвар (вздовж парка Шевченка) вул. Новощіпний ряд, (від
вул. Преображенська)
вул. Грецька, 1а
вул. Одеса-Головна ріг Італійського бульвару
вул. Новощіпний ряд, 7/9(непарна сторона)
пров. Ляпунова, 5
площа Тираспольська ріг вул. Ніжинської, 79
вул. Успенська, 40 вул. Пушкінська, 29 ріг вул. Єврейської
Лідерсівський бульвар (від пров. Обсерваторного до вул. Успенської)
вул. Рішельєвська, 11-а
вул. Пушкінська, 75 ріг вул. Малої Арнаутської, 59
вул. Мала Арнаутська, 111
вул. Маршала Говорова, 10/5
вул. Генуезька, 36
пров. Валіховський, 10
просп. Олександрівський, 12
вул. Старопортофранківська, 2/4
вул. Колонтаївська, 56
Фонтанська дорога, 69а
вул. Буніна, 16а
вул. Канатна,19/21
вул. Середньофонтанська, 12а
вул. Маршала Говорова, 11а
вул. Преображенська (від вул. Софіївської до вул. Єлісаветинської) просп.
Шевченка, 2а
вул. Сегедська, 17
вул. Гімназична, 26
вул. Балківська, 35
вул. Торгова, 19
вул. Успенська, 44
пров. Маяковського, 1
вул. Гоголя, 12
вул. Базарна, 4
просп. Олександрівський ріг вул. Жуковського, 39
пров. Сабанський, 3 ріг вул. Канатної
вул. Новоберегова, 90/32
вул. Велика Арнаутська, 23
вул. Середньофонтанська, 19б
вул. Чорноморська, 12
Пляж «Дельфін»
Пляж «Дельфін» (ресторан «Глечик»)
вул. Осипова, 22
вул. Велика Арнаутська, 72/74
вул. Мала Арнаутська, 15
просп. Олександрівський ріг
вул. Єврейської
Старосінна площа (від пров. Волжського до вул. Водопровідної)
вул. Преображенська, 34
пров. Маяковського, 9
вул. Дерибасівська, 2
Лідерсівський бульвар,15
пров. Успенський, 7
просп Шевченка,1/2
пров. Шовкуненка, 2а
вул. Мечникова, 51

вул. Паустовського, 11/3
вул. Отамана Головатого, 131
вул. Отамана Головатого, 149
вул. Отамана Головатого, 147
вул. Отамана Головатого, 40/42 вул. Отамана Головатого, 9/11
вул. Балківська, 12
вул. Балківська, 28
вул. Висоцького, 2-а
вул. Генерала Бочарова, 13-а
вул. Генерала Бочарова, 44
вул. Кримська, 71
вул. Героїв Сталінграду, 98-б
вул. Генерала Бочарова, 47
вул. Героїв Сталінграду, 98
просп. Добровольського, 123
Дніпропетровська дорога, 74
Дніпропетровська дорога, 96
просп. Добровольського, 129-а
просп. Добровольського, 130/5
вул. Академіка Заболотного, 24
просп. Добровольського, 71
просп. Добровольського, 147/1
Дніпропетровська дорога, 86 просп. Добровольського, 82-а
просп. Добровольського, 8-а
вул. Вапняна, 87
вул. Кримська, 70/1 (вул. Академіка Заболотного)
вул. Махачкалинська, 7-а
Миколаївська дорога, 307-а
Миколаївська дорога, 203
Миколаївська дорога, 307-б
вул. Миколи Гефта, 2
вул. Проценка, 23-б
вул. Проценка, 23-а
вул. Академіка Сахарова, 34
вул. Хуторська, 70
вул. Чорноморського козацтва,80
вул. Шкодова гора, 6-а
вул. Сергія Ядова, 12
просп. Добровольського ріг вул. Паустовського
Дніпропетровська дорога ріг Генерала Бочарова ( ринок "Котовський")
вул. Махачкалинська, 1, Діпропетровська дорога, 126, 126к1,
Дніпропетровська дорога, 125а (ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога,125а ( ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога,125а ( ринок "Котовський")
Дніпропетровська дорога, 121-б, 130 вул. Генерала Бочарова, 37,41,43 ринок
"Світанок"
вул. Одарія, 2-4, 1-3 ("Радіо ринок")
вул. Краснослобідська, вул. Училищна(ринок "Слободський")
вул. Академіка Заболотного (стомат. поліклініка № 5 парна і непарна
сторони)
Миколаївська дорога, 287а
вул. Академіка Воробйова, 3-5
Лузанівка Центральна алея(Зелентрест)
Гідропарк "Лузанівка 2"(кафе-бар "Ковбой")
Миколаївська дор., 168, 168б
(Дом Павлових)
Миколаївська дор., 168, 168б (Дом Павлових)
Гідропарк "Лузанівка 11" (кафе бар "Краб") Гідропарк "Лузанівка 8"- (кафе
бар "Прибій")
Лузанівка "пляж Малібу" вул. Чорноморського козацтва, 110 вул. Отамана
Чепіги, 29
вул. Балківська, 12
вул. Балківська, 22-а
вул. Балківська, 28
вул. Балківська, 42
вул. Академіка Воробйова, 1
вул. Академіка Воробйова, 1
вул. Академіка Воробйова, 13
вул. Академіка Воробйова, 7
вул. Висоцького, 2-а
вул. Висоцького, 2-а
вул. Генерала Бочарова, 52
вул. Михайла Грушевського, 15-а
вул. Михайла Грушевського, 40 вул. Михайла Грушевського, 50-а
Дніпропетровська дорога, 82 просп. Добровольського, 122/1а
просп. Добровольського, 145
просп. Добровольського, 39-а
просп. Добровольського, 81
просп. Добровольського, 86
вул. Дунаєвського, 1
вул. Похила, 1
вул. Академіка Заболотного, 57
вул. Вапняна, 58
вул. Вапняна, 54
вул. Вапняна, 54
вул. Махачкалинська, 1-б
вул. Наливна, 15
вул. Нежданової, 56
Миколаївська дорога, 299
вул. Одарія, 30
вул. Одарія, 2
вул. Одеська, 43
вул. Паустовського, 19
вул. Чорноморського козацтва, 103
вул. Чорноморського козацтва, 115
вул. Чорноморського козацтва, 119
вул. Чорноморського козацтва, 161
вул. Чорноморського козацтва, 68/70
вул. Чорноморського козацтва,70
вул. Чорноморського козацтва, 70/1
вул. Чорноморського козацтва,72
вул. Чорноморського козацтва,72
вул. Шкодова гора, 1/1
Південна дорога, 2
вул. Сергія Ядова, 26
вул. Сергія Ядова, 6
вул. Проценка, 9
вул. Отамана Головатого, 131 ріг Солонцеватого провулка
вул. Тиха, 53
вул. Героїв Сталінграду, 94
Дніпропетровська дорога, 72
просп. Добровольського, 116-а
Миколаївська дорога, 144
вул. Отамана Головатого, 19/21
вул. Отамана Головатого, 70
вул. Академіка Заболотного, 58
вул. Висоцького, 1
Дніпропетровська дорога, 70
Дніпропетровська дорога, 25
Миколаївська дорога,170а
вул. Одарія ріг вул.Чорноморського козацтва
вул. Академіка Панкратової, 27
просп. Добровольського, 112, просп. Добровольського, 114/2 (ринок
"Північний")
вул. Генерала Бочарова, 30-34, просп. Добровольського, 114/2 (ринок
"Північний")
просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")
просп. Добровольського, 114/2 (ринок "Північний")

ВСІ ЦІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ МАЮТЬ ПЛОЩУ - 232 130,49

З повагою,

Игорь

показати цитоване

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Щодо нормативної грошової оцінки
Дата: Wed, 5 Jun 2019 15:06:46 +0300
От: Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті
[1]<[email address]>
Кому: [2][email address]

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]

Загальний відділ ГУ ДГК в Одеській обасті, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Загальний відділ, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment