Вільні земельні ділянки під забулову у м. Київ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати мені інформацію про усі земельні ділянки комунальної форми власності, у межах м.Київ, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову для реалізації мною права на безоплатне отримання у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку,
господарських будівель і споруд (стаття 118,121
Земельного кодексу України);

2) Нанести відповідні дані на
графічні матеріали (для подальшого долучення цих матеріалів до клопотання з ціллю реалізації мною норми частини шостої статті 118 Земельного кодексу України).

З повагою,

Сергей

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Володимир залишив коментар ()

Корумпована Київська міська державна адміністрація на протязі півроку не надає мені інформацію щодо реалізації мого права на отримання земельної ділянки. Готую скарги до Верховної Ради та до Кабінету Міністрів.
Володимир