Вільні земельні ділянки під забудову

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Viktoria, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію (відомості) про наявність земель комунальної власності, які ще є вільними, не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування житлового будинку, площею 0,10 гектарів на теритрії м. Ужгород.

З повагою,
Вікторія

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]