Вільні земельні ділянки для будівництва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надати інформацію у вигляді карти на якій позначені землі державної та/або комунальної власності, що знаходяться в
м. Житомир які ще не надані у користування та можуть бути використанні під забудову або для іншого цільового використання згідно із ст. 121 Земельного кодексу України.

Також прошу надати роз'яснення щодо наступного:
Під час пошуку "вільних" земельних ділянок на сайті Публічної кадастрової карти виникают випадки коли на кадастровій карті земельна ділянка позначена як незареєстрована (білим кольором), але по факту вона може мати власника. До кого і в якій формі треба звертатись, що б перевірити, що земельна ділянка є "вільною"?

З повагою,

Михайло

Житомирська міська рада

1 Attachment