Вільні земельні ділянки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію (відомості) про наявність земель комунальної власності, які ще є вільними, не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування житлового будинку, площею 0,15 гектарів на теритрії Баранинської сільської об’єднаної територіальної громади. Нагадую Вам про відповідальність за ненадання публічної інформації.

З повагою,

Анатолій

uzh-rda, Ужгородська райдержадміністрація

2 Attachments

uzh-rda, Ужгородська райдержадміністрація

2 Attachments

Юрій Марусяк,

1 Attachment

Доброго дня!
Прошу надати повторну відповідь на моє звернення, так як файл з який ви відправили в якості відповіді на моє звернення пошкоджений і вся інформація яка міститься в файлі не відображається.
Щиро дякую, очікую на належну відповідь на моє звернення

З повагою,

Анатолій

Юрій Марусяк,

1 Attachment