Вільні земельні ділянки

Тарас вовкович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Посилаючись на ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах».
Прошу надати інформацію про наявність земельних ділянок розміром не більше 0,01гектара державноі та комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в місті Івано-франківську.

З повагою,

Тарас вовкович

Департамент містобудування,

1 Attachment

 

--------------------------------------------------------------------------

[1][IMG] Цей електронний лист не містить жодних вірусів та шкідливих
програм, тому що діє [2]антивірусний захист avast! .

References

Visible links
1. http://www.avast.com/
2. http://www.avast.com/