Вільна земельна ділянка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Рабада Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Рабада Оксана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.

Я мешканка міста Тернопіль .
Ні я, ні мої родичі земельними ділянками не володіють.
Я бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.

Для вибору бажаного місця розташування земельної ділянки, прошу Вас надати інформацію: кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали щодо вільних земельних ділянок в с.Великі Бірки або за межами села, або за межами м. Тернопіль, придатних для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Або надати інформацію до кого звернутись для отримання зазначеної інформації.

З повагою,

Рабада Оксана

Тернопільська обласна рада

1 Attachment

Відділ Держгеокадастру у Тернопільському районі,

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

селищна рада,

1 Attachment