Використання словосполучень ДНР і ЛНР у судових рішеннях

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

11 квітня на сайті Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ з'явилося повідомлення про те, що в суди нижчих рівнів скеровано інформаційний лист щодо окремих питань судової практики розгляду заяв про встановлення фактів, які мають юридичне значення та які настали у населених пунктах, розташованих на тимчасово окупованих територіях України в Донецькій та Луганській областях. http://sc.gov.ua/ua/golovna_storinka/vss...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Наскільки масово суди нижнього рівня України використовують у своїх рішеннях словосполучення «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка», починаючи з 2014 року? І чи допускаються при цьому певні порушення?

З повагою,

Віталій Тараненко.

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Департамент з питань правосуддя та нацiональної безпеки,

1 Attachment

Департамент з питань правосуддя та нацiональної безпеки,

1 Attachment