Використання російської мови на залізничних квитках

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Чи знаходиться у державному архіві МЗС копія наступного міжнародного договору: «Соглашение между железнодорожными администрациями государств-участников СНГ, Грузии, Латвийской Республики, Литовской Республики, Эстонской республики об особенностях применения отдельных норм Соглашения о международном пассажирском сообщении (СМПС) » в редакції від 22.10.14р. Зазначу, що саме цей документ передбачає необхідність дублювання реквізитів проїзних документів у внутрішньому залізничному сполученні поряд із українською ще й російською мовою ?

Разом з тим, 4 вересня 2015 року Вашим відомством було надано відповідь на запит про одержання публічної інформації( №913/19-172/3-1285) з якої вбачалося, що МЗС України не володіє відповідною копією даного міжнародного договору в зв'язку з чим Постійному представництву України при СНД було направлено відповідний запит з метою отримання копії відповідної угоди від дипозитарія.

дякую!

З повагою,
Тарас Шмиг

Міністерство закордонних справ України

1 Attachment