Використання програмного забезпечення виробництва держави-агресора

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рада національної безпеки і оборони України запропонувала звернутися до вас:
https://dostup.pravda.com.ua/request/197...

Беручи до уваги постанову Верховної Ради України № 1854 від 27.01.2015 про визнання Російської Федерації державою-агресором, прошу надати документ, який забороняє використання програмного забезпечення виробництва Російської Федерації, зокрема: програми Компас, виробник Компанія Аскон, програми компанії CSOFT, програми компанії NANOSOFT та інші.

Якщо такого документу не існує, прошу звернутися до відповідних установ задля створення такої постанови.

Відповідь прошу надати на електронну адресу.

Згідно ч.1. 4 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Dmytro

sbu_public, Служба безпеки України

Доброго дня!
З РНБО України на нашу адресу надісланий Ваш запит на інформацію, реєстраційний вхідний номер № Д-395-п від 10.04.2017.
Термін розгляду Вашого запиту закінчується 14.04.2017 включно.
Також зауважимо, що відповідно до ч. 5 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію має містити:
1. Ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

При цьому під ім’ям запитувача слід розуміти прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, що передбачено абзацом другим ч. 1 ст. 28 Цивільного кодексу України.

показати цитоване