Використання майна

Євенко Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись електронною поштою із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації;
а також на підставі того що Кабінет Міністрів України є кінцевим одноосібним власником АТ "Приватбанк" код ЄДРПОУ 14360570, та є розпорядником інформації щодо використання державного майна, коштів тощо, -
прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Перелік відділень "Приватбанку" (поштові адреси відділень) які були зачинені або не працюють у зв'язку із введенням надзвичайної ситуації , або карантину в Україні у березні-квітні; або копії наказів, розпоряджень тощо, про закриття цих відділень на період карантину.

Відповідь надайте, будь ласка, на цю ж електронну адресу, з якої зроблено цей запит не пізніше 5 робочих днів та згідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Відповідь, будь ласка, надайте по суті, а саме перелік зачинених відділень.

З повагою,

Євенко Сергій

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України


Attachment SIneo283N1R20042215150.pdf
51K Завантажити відповідь


Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections

Посилання

Євенко Сергій залишив(-ла) коментар ()

Мета запиту - отримати публічну інформацію від Приватбанку. Служба підтримки відмовляється реєструвати ЗАПИТ ані через чат Приватбанку, ані електронним листом на адресу help@privatbank.ua . Інших адрес на сайті банку не оприлюднено.
Складається враження, що в Приватбанку не чули про ЗАПИТ за допомогою електронної пошти, вимагають письмове ЗВЕРНЕННЯ із підписом.

Link to this