Використання ДНР і ЛНР у судових рішеннях

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

11 квітня на сайті Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ з'явилося повідомлення про те, що в суди нижчих рівнів інформаційний лист щодо окремих питань судової практики розгляду заяв про встановлення фактів, які мають юридичне значення та які настали у населених пунктах, розташованих на тимчасово окупованих територіях України в Донецькій та Луганській областях.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Наскільки масово суди нижнього рівня України використовують у своїх рішеннях словосполучення «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка», починаючи з 2014 року?

2. З чим саме зараз пов'язана поява інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо вживання термінологій ДНР і ЛНР?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Від: Савіцький Юрій Васильович

В. ТАРАНЕНКУ

[FOI #20264 email]

 

За результатами опрацювання Вашого запиту від 11.04.2017, що надійшов до
Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до Правди», в межах
компетенції повідомляємо.

Відповідно до частини першої статті 6 Конституції України державна влада в
Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та
судову.

Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи
державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи
зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що
передбачені Конституцією та законами України.

Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до
§ 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є вищим органом
у системі органів виконавчої влади, який здійснює виконавчу владу
безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої
влади, місцеві державні адміністрації.

Згідно із підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів

від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до
публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України,
центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету
Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації
інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути
отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує
створення в інший спосіб.

Ураховуючи викладене, Ваш запит опрацьовано в Секретаріаті Кабінету
Міністрів і відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про
доступ до публічної інформації» надіслано до Вищого спеціалізованого суду
України з розгляду цивільних і кримінальних справ для розгляду та
інформування Вас в установленому порядку.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

               

Посилання

Від: ВССУ
Вищий спецiалiзованимй суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ

Посилання

Віталій залишив(-ла) коментар ()

Продублюйте, будь ласка, відповідь на запит, бо сам текст не розпізнається при відкритті. Дякую.

Link to this

Доброго дня!

Продублюйте, будь ласка, відповідь на запит, бо сам текст не розпізнається при відкритті. Дякую.

Від: ВССУ
Вищий спецiалiзованимй суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ

24.04.2017 17:18, Віталій пишет:

show quoted sections

Дублюємо відповідь!

Посилання

Доброго дня!

На жаль, та ж сама історія - не читабельна Ваш авідповідь на запит. Спробуйте змінити назву файлу (або в іншому форматі, jpg) і ще раз мені надіслати. Дякую

Від: ВССУ
Вищий спецiалiзованимй суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ

Посилання