Використання директором Пехньо Т.В. коштів благодійного фонду у 2020 році

Семенюк Наталя

Доброго дня!
Відповідно до ст.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це ВІДОБРАЖЕНА та ЗАДОКУМЕНТОВАНА будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або СТВОРЕНА в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Згідно з ст. 4 зазначеного Закону доступ до публічної інформації здійснюється на принципах: прозорості та відкритості діяльності суб'єктів владних повноважень; вільного отримання, поширення та будь-якого іншого використання інформації; рівноправності.
Відповідно до п.2 ст. 60 Закону України «Про запобігання корупції» не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом інформація про розміри, види оплати праці, матеріальної допомоги та будь-яких інших виплат з бюджету.
Відповідно до ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації ЗОБОВ’ЯЗАНІ оприлюднювати структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо.
Отже, оскільки КНП "КМПБ №2" є неприбутковим Підприємством, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, віднесеним до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради та підпорядкованим Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), прошу надати наступну інформацію:
- яка кількість коштів у 2020 році з січня по листопад включно шляхом благодійного внеску (пожертви) надійшла на рахунок КНП «КМПБ № 2»;
- документи що засвідчують розподіл коштів (благодійних внесків) отриманих на рахунок КНП «КМПБ № 2» за період січень-листопад 2020 р.
Згідно зі ст.15 вищезазначеного закону відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:
1) ненадання відповіді на запит;
2) ненадання інформації на запит;
3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;
4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;
5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;
6) несвоєчасне надання інформації;
7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;
8) нездійснення реєстрації документів;
9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.
З повагою,
Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment