Використання бюджетних коштів Управлінням освіти і науки ПМР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Сидоров, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Сидоров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З якою метою та на основі яких рекомендацій Державних санітарних норм Управлінням освіти і науки Полтавської міської ради, за кошти міського бюджету, було здійснено закупівлю «освіжувача повітря» - (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-1...) на суму майже 5 тис. грн.???
Надайте наявні копії документів (клопотання) для яких закладів була здійснена закупівля та з якою метою у період пандемії та боротьби з COVID-19 витрачено тисячі гривень "для освіжування повітря"????
Поряд з цим прошу надати копії клопотань від закладів, які засвідчують потребу у закупленій кількості «халатів білих жіночих» (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-1...) - 128 шт. за період з дати останньої закупівлі даного товару (02.10.2019 р.).

З повагою,

Андрій Сидоров, відповідь прошу розмістити на даному сайті та направити на мою особисту пошту:[email address]

Полтавська міська рада

1 AttachmentКанцелярія МВК, Полтавська міська рада

1 Attachment

Управління освіти,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]