Використання бюджетних коштів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Любовь Ревазова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Любовь Ревазова

Голові Миколаївської обласної ради
Москаленко В.В.

Згідно зі статтею 13 Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядників інформації належать юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів – стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів. Відповідно до ч. 5 ст. 6 зазначеного закону не може бути обмежено доступ до інформаціїпро розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Згідно з ч. 3 ст. 5 Закону України «Про захист персональних даних» не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Отже, прошу надати публічну інформацію, яка знаходиться в розпорядженні Миколаївської обласної ради:

1. Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Миколаївської обласної ради.

2. Копії розпоряджень або наказів, згідно яких було проведено преміювання працівників апарату Миколаївської обласної ради за 2019 рік.

Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
Любов Ревазова, координаторка регіональної мережі Громадського руху ЧЕСНО ГО Центр UA

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, Миколаївська обласна рада

1 Attachment

, .

--
,
mailto:[mykolaiv2 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА,

1 Attachment

http://mk-oblrada.gov.ua
[email address]
. (0512) 37-05-06
. (0512) 37-05-89

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]