Використані кошти на ремонт та обслуговування територіального автомобільного шляху Т 1410

Новосад Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте, будь-ласка, інформацію про використані кошти в 2013 році на ремонт територіального автомобільного шляху Т 1410 на відрізку Червоноград - Лопатин, а також перелік робіт та місця їх проведення.

Також, прошу надати інформацію про заплановане використання коштів в 2014 році на ремонт територіального автомобільного шляху Т 1410 на відрізку Червоноград - Лопатин, а також перелік робіт та місця їх проведення. За наявності вже виділених/витрачених коштів - вказати їх загальну суму.

Додатково, у випадку наявності робіт з ремонту дорожнього покриття в 2013 році на вказаному вище відрізку територіального автомобільного шляху Т 1410, прошу надати інформацію про метод оцінювання якості виконаних робі замовником та відповідний звіт (висновок).

З повагою,

Новосад Роман

Сектор публічної інформації, Львівська обласна державна адміністрація

1 Attachment

--
Best regards,
Сектор mailto:[lviv1 request email]