Виконком

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Громов Олександр Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Громов Олександр Олександрович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію положення про виконавчий комітет Житомирської міської ради.
2. Копію рішення Житомирської міської ради про збільшення кількості членів виконавчого комітету Житомирської міської ради з 23 до 25 осіб, від 13 жовтня 2016 року, яким було включено до складу виконавчого комітету Гринишину В.В.
Дати обґрунтоване розяснаснення, якими нагальними мотивами керувалась Житомирська міська рада, коли визначала збільшення кількісного складу виконавчого комітету, чому і за яким принципом було обрано саме пані Гринишину до його складу.
3. Яким чином визначається ефективність діяльності члена виконкома, і який коефіціет ефективності, як члена виконкому у Грінишиної В.В.?
4. Чітко надати перелік підстав, за яких може бути виключено, або замінено члена виконкому

З повагою,

Громов Олександр Олександрович

Житомирська міська рада

1 Attachment