виконання ЗУ “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Малинюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Малинюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про виділені за період 2015-2020 роки бюджетні кошти ( та на які саме об'єкти, адреси, види робіт) на капітальні (поточні) ремонти гуртожитків Нетішинського професійного ліцею (код ЄДРПОУ: 03072572) в рамках виконання ЗУ “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” (Прикінцевих положень) та Концепції Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019-2021 роки, згідно якої: "Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, та інших джерел, не заборонених законом";

2. Інформацію про терміни, намір (який саме та з якої причини та чиєї ініціативи) передати у комунальну власність м. Нетішин один із гуртожитків Нетішинського професійного ліцею;

3. Інформацію про причини тривалого невиконання Нетішинським професійним ліцеєм вимог ЗУ “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” в частині ст.3 Прикінцевих положень: "Органам місцевого самоврядування під час дії зазначеного мораторію вжити заходів до видачі власниками гуртожитків ордерів усім мешканцям гуртожитків, яких на визначених цим Законом правових підставах було вселено в гуртожиток і які фактично проживають у гуртожитку більше п’яти років, які не отримали ордери (або у яких ордери було вилучено) з незалежних від них причин."

З повагою,

Василь Малинюк

Сектор забезпечення доступу до публ інформації ОДА, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

!

--
mailto:[khmeln1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Фонд комунального майна міста Нетішин,

1 Attachment