Виконання Закону про Освіту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Коли згідно ст 5 ЗУ "Про повну загальну середню освіту" російськомовні заклади загальної середньої освіти комунальної та державної форм власності м.Запоріжжя, почнуть проводити навчання державною мовою України?
Коли в ЗЗСО #73 м.Запоріжжя, а саме 5-11 класах почнуть проводити навчання державною мовою України?
Що потрібно зробити батькам, щоб реалізувати право своєї дитини, в якості здобувача освіти, навчатись в комунальній школі українською мовою, згідно ст.5 ЗУ "Про повну загальну середню освіту".
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Ольга

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Ольга

Авраменко Наталія Олексіївна, Запорізька міська рада

Шановна Ольго!
Ваш лист не є ДОСТУПОМ до публічної інформації, оскільки Ви оскаржуєте дії керівництва ЗОШ №73.
Тому ми готові розглянути Ваш лист як ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯНИНА.

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства у ЗВЕРНЕННІ обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню) так підпис, розгляду не підлягають.
Також для прискорення розгляду звернення та можливості оперативного зворотного зв’язку із заявником просимо вказувати номер контактного телефону.

З повагою,
Авраменко Наталія Олексіївна

show quoted sections

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

 

!

 

 

, infosector

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]