Виконання вимог ст. 81, 86 Закону "Про прокуратуру"

Мєдвєдєв Сергій Іванович

Доброго дня!

Повторно звертаюся до Вас із запитом, оскільки попередній запит був проігнорований у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму Вашу бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. З якої дати місцевіі прокуратури почнуть працювати в якості окружних?
Надати копію документу чи посилання на підстави.

2. Яке рішення прийнято керівництвом ОГП на запит Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного Фонду України щодо прийняття відповідного рішення щодо наявності/відсутності підстав для перерахунку пенсій прокурорам обласних прокуратур Пенсійним фондом України щодо можливого збільшення з 11.09.2020 розміру заробітної прати прокурорів обласних та окружних прокуратур.
Надати копію цього рішення.

3. З якої дати керівництво обласних прокуратур має почати видачу пенсіонерам прокуратури довідок про розмір заробітної плати для перерахунку пенсі та з якого часу пенсіонери обласних та окружних прокуратур набули право на перерахунок пенсій?
Надати копію наказу Генерального прокурора.

4.Враховуючи відсутність у законодавстві України будь-яких застережень щодо оплати праці прокурорів на підставі ст. 81 Закону "Про прокуратуру" після проходження прокурорами переатестацій, прошу повидомити хто та коли з керівництва Генеральної прокуратури чи Офісу Генерального прокурора прийняв рішення про застосування згаданої ст. 81 після завершення атестацій?
Надати копію Наказу чи Розпорядження.

З повагою,

Мєдвєдєв Сергій Іванович

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment