Виконання рішення суду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Рішенням Конституційного Суду України від 26.03.2020 № 6-p/2020 визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), окреме положення пункту 26 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України у частині, яка передбачає, що норми і положення статті 81 Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 № 1697-VII зі змінами (далі - ЗУ "Про прокуратуру") застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Зазначеним рішенням, положення пункту 26 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення, тобто з 26.03.2020.
Частиною першою статті 81 ЗУ "Про прокуратуру", заробітна плата прокурора регулюється ЗУ "Про прокуратуру" та не може визначатися іншими нормативно-правовими актами.
Вказане свідчить, що починаючи з 26.03.2020 обчислення заробітної плати прокурорам має здійснюватись відповідно до статті 81 ЗУ "Про прокуратуру", яка нормативно регулює відповідно розмір складових заробітної плати прокурорам.
Однак, органами прокуратури під час оплати праці працівникам прокуратури до теперішнього часу не використовуються положення зазначеного рішення Конституційного суду України.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Яким чином Конституційним судом України контролюється виконання рішення від 26.03.2020 № 6-p/2020?

З повагою,

Андрій

Конституційний Суд України

1 Attachment

Добрий день!
Надсилаємо відповідь Конституційного Суду України