Виконання рішення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рішенням від 28.12.2017 року № 1069 виконавчого комітету Дніпровської міської ради було призначено управителів багатоквартирних будинків,зокрема, КП "Жилсервіс-2" - у житлових будинках Соборного, Центрального та Новокодацького районів, про що йдеться в пункті 1 вказаного рішення.
Пунктом 2 цього рішення доручено директору департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Грицаю В.В. укласти договори про надання послуги з управителями від імені співвласників багатоквартирного будинку.
Контроль за виконанням цього рішення було покладено на заступника міського голови Лисенка М.О. Зважаючи на це відповідна інформація у Дніпровської міської ради повинна бути.
Відповідно до чинного регламенту міськради – «Рішення ради нормативно-правового характеру та інші акти набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо радою не встановлено інший, більш пізній строк введення в дію. Офіційним оприлюдненням вважається публікація рішення ради на офіційному веб-сайті ради або в інший спосіб відповідного до самого рішення чи закону».
Однак, згідно ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування»: «Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію».
«Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування, які відповідно до закону є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються у порядку, встановленому Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"».
Відповідно до ч.5 ст.12 Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності":
«Регуляторні акти, прийняті органами та посадовими особами місцевого самоврядування, офіційно оприлюднюються в друкованих засобах масової інформації відповідних рад, а у разі їх відсутності - у місцевих друкованих засобах масової інформації, визначених цими органами та посадовими особами, не пізніш як у десятиденний строк після їх прийняття та підписання».
В зв’язку з вищенаведеним, -
Прошу надати відповідь на наступні запитання:

1. Коли та в яких засобах масової інформації відбулось офіційне оприлюднення Рішення виконкому Дніпровської міської ради від 28.12.2017 року № 1069?
2. Коли (сповістити точну дату) набрало чинності Рішення виконкому Дніпровської міської ради від 28.12.2017 року № 1069?
3. Чи було укладено та коли (сповістити №№, дати) з управителем КП "Жилсервіс-2" Дніпровською міськрадою відповідні договори від імені співвласників багатоквартирних будинків: будинок 45-А по пр. Дмитра Яворницького, (Соборний р-н), будинок 2 на пл. Старомостова (Центральний р-н), будинок 4А жилий масив Покровський та будинок 8 по вул. Метробудівників (Новокодацький р-н).
4. Коли та в який спосіб були виконані пункти 3, 4 Рішення виконкому Дніпровської міської ради від 28.12.2017 року № 1069?

З повагою,

Ірина

Дніпровська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]