Виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Валентин Вишневський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Щодо виконання адміністрацією ЗОШ №41 м. Маріуполя рекомендацій відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.08. 2020 № 1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» та Постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
А саме порушення вимог умов для соціального дистанціювання та уникнення скупчень. Зокрема учнів 7-Б класу у кількості 24 учня розміщено у приміщенні передбаченому для розміщення 15 учнів. Меблі у класі не відповідають фізичним особливостям учнів 12-13 років, а передбачені для учнів молодшого віку. Наявне лише одно вікно, яке не відкривається, відсутня вентиляція.
2. Відомості щодо забезпечення ЗОШ №41 м. Маріуполя антисептиками, рідким милом і паперовими рушниками або електросушарками для рук в санітарних кімнатах згідно з Постановою МОЗ №50.
3. Надати висновок щодо законності ультимативних вимог класного керівника про передачу їй грошових коштів із розрахунку 50 грн. з учня на закупівлю антисептика для рук, а також вимоги прибирати та дезінфікувати кабінет батькам учнів.

З повагою,

Валентин Вишневський

Електронні запити громадян, Донецька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Елена Бузлама,

1 Attachment

--
З повагою,
Бузлама Олена Олександрівна
головний спеціаліст відділу розвитку мережі закладів освіти та методичної
підтримки педагогів департаменту освіти Маріупольської міської ради