Виконання Програми доручень виборців

Доброго дня!

На 2017 рік в рамках Програми виконання доручень виборців депутатами Дніпровської міської ради VIII скликання на 2016-2020 роки частина депутатів Дніпровської міської ради (фракція "Опозиційний блок") підготувала та провела через бюджетну комісію пропозиції переліку робіт щодо ремонту та благоустрою, однак ці пропозиції не були в повній мірі опрацьовані розпорядниками бюджетних коштів, через що значна частина запланованих робіт не виконувалася.

Так, у 2017 році з підготовлених депутатом Олександром Володимировичем Сиротою пропозицій щодо ремонтів та благоустрою лише одна була виконана.

Підготовлені депутаткою Наталією Василівною Пилипенко пропозиції на загальну суму у 1 953 203,66 грн. були профінансовані лише на 566 903,28 грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік робіт, виконаних депутатом Дніпровської міської ради Олександром Сиротою в рамках "Програми виконання доручень виборців депутатами Дніпровської міської ради VIII скликання на 2016-2020 роки" з зазначенням конкретних адрес проведення робіт та сум витрачених на це коштів з бюджету.

2. Перелік робіт, виконаних депутаткою Дніпровської міської ради Наталією Пилипенко в рамках "Програми виконання доручень виборців депутатами Дніпровської міської ради VIII скликання на 2016-2020 роки" з зазначенням конкретних адрес проведення робіт та сум витрачених на це коштів з бюджету.

З повагою,

Дмитро Чернишов

Фінансово-економічний Департамент,

1 Attachment

Дніпровська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]