Виконання постанови НБУ від 09 липня 77 (кваліфікаційні вимоги до працівників колекторських компаній)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрич Правда, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

14 липня 2021 року набрала чинності постанова НБУ № 77 Про затвердження Положення про кваліфікаційні вимоги до працівників колекторських компаній.

Це Положення розроблено відповідно до Законів України “Про
Національний банк України” та “Про споживче кредитування”. Вимоги цього Положення поширюються на фізичних осіб, які єпрацівниками осіб, що мають статус колекторської компанії відповідно до вимог Закону про споживче кредитування (далі – колекторська компанія) або мають намір набути статус колекторської компанії відповідно до вимог Закону про споживче кредитування, та на осіб, залучених колекторською компанією або заявником на підставі цивільно-правових договорів для безпосередньої взаємодії
зі споживачами фінансових послуг.

Згідно ч.1 ст.25 Закону про споживче кредитування безпосередня взаємодія може здійснюватися працівником кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії, постанова НБУ № 77 стосується також нового кредитора.

ТОВ Кредитпромінвест здійснює діяльність на підставі ліцензії факторингу.

Разом з тим, на сайті єдиного реєстру судових рішень, за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/9875... опублікована ухвала згідно кримінальної справи 204/8473/16-к, що стосується фахівця відділу досудового стягнення простроченої заборгованості в ТОВ Кредитпромінвест.

Згідно підпункту 2 пункту 5 розділу "Кваліфікаційні вимоги до працівників колекторської компанії" постанови НБУ № 77, вимогою до працівника є - не мати судимості за кримінальні правопорушення проти громадської безпеки, власності, у сфері господарської діяльності, використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку, службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, проти життя та здоров’я особи, не знятої або не погашеної в установленому законодавством України порядку.

Предмет запиту:
1. надати інформацію про запити від НБУ до ТОВ Кредитпромінвест стосовно відповідності працівників компаніі вимогам Положення
2. надати інформацію про відповіді від ТОВ Кредитпромінвест на запити НБУ стосовно відповідності працівників компаніі вимогам Положення
3. надати інформацію - чи являється нинішнім співробітником ТОВ Кредитпромінвест особа, щодо якої була опублікована ухвала суду за кримінальною справою 204/8473/16-к.

З повагою,

Юрич Правда

Пошта НБУ, Національний банк України

3 Attachments

 

 

, .

 

[1]Facebook [2]Twitter [3]Flickr [4]Youtube [5]Instagram

[6]Telegram [7]LinkedIn

 

[8]cid:image001.jpg@01D589BE.5C6A9CA0

 

 

.

- [9]http://canbu.bank.gov.ua/verify.

 

:

1)  , :

***.pdf ;

***.sig ***.p7s , ;

2)  [10]http://canbu.bank.gov.ua/verify, ***.sig ***.p7s, ***.pdf;

3)  , .

 

 

 

 

References

Visible links
1. https://www.facebook.com/NationalBankOfU...
2. https://twitter.com/NBUkraine
3. https://www.flickr.com/photos/134562672@...
4. https://www.youtube.com/channel/UCLWsi-3...
5. https://www.instagram.com/national_bank_...
6. https://t.me/nbu_ua
7. https://www.linkedin.com/company/nationa...
9. http://canbu.bank.gov.ua/verify
10. http://canbu.bank.gov.ua/verify

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Юрич Правда

Доброго дня!

Дякую за зворотній зв'язок.
Прохання надавати інформацію про стан і результати перевірок з виконання постанови 77, якщо такі проходитимуть.

З повагою,

Юрич Правда