викладачі кафедри шоу-бізнесу КНУКіМ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію щодо викладачів кафедри шоу-бізнесу факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, а саме скласти список викладачів вказаної кафедри , та для кожного викладача вказати його ПІБ, науковий ступінь, вчене звання, посаду, та перелік дисциплін, що він/вона викладає в 1 семестрі 2018/2019 н.р.

З повагою,

Георгій

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Шановні працівники департаменту вищої освіти! Ви перенаправили мій запит щодо викладачів кафедри шоу-бізнесу Київського Національного Університету Культури і Мистецтв ще 3го жовтня. Але вони досі не відповіли. Минуло вже більше 2х тижнів, а за законом дається 5 робочих днів. Тож, зробіть, будь-ласка, все від себе залежне, щоб КНУКіМ відповіли найближчим часом, попередьте їх про адміністративну відповідальність за ненадання відповіді. В інакшому разі мені доведеться звертатися до омбудсмена або до суду.

З повагою,

Георгій