Виховна робота в ЗЗСО, оцінювання в НУШ.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мініч Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мініч Володимир

Добрий день!
Цікавлять питання організації освітнього процесу в ЗЗСО.
1. Чи зобов'язані вчителі початкових класів проводити окрему виховну годину, як того вимагають окремі адміністрації закладів загальної середньої освіти, посилаючись на Положення про класного керівника в редакції 2006 р., незважаючи на вимоги Санітарного регламенту в частині максимально допустимого тижневого навантаження для учнів певного класу та Концепцію НУШ, де процес виховання має наскрізний характер?
2. Чи правомірні вимоги окремих адміністрацій закладів загальної середньої освіти про відпрацювання годин класного керівника в кількості 3-4 год в тиждень (тут залежить від уяви конкретної адміністрації) в позаурочний час, незважаючи на Концепцію НУШ?
3. Чи потрібно погоджувати плани виховної роботи класного керівника початкових класів з адміністрацією закладу і на який термін мають бути сплановані ці плани?
4. Чи не суперечить нормативним вимогам прийняття рішення педагогічною радою закладу загальної середньої освіти про поточне оцінювання учнів 3-4 класів (щоденні письмові роботи, відповіді учнів) за допомогою рівнів: П-початковий, С-середній, Д-достатній, В-високий з виставленням цих оцінок у зошити та щоденники?

З повагою

Володимир МІНІЧ

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]