Вихід з громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вінтер Едуард, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вінтер Едуард

Доброго дня!

Я, Вінтер Едуард Генріхович, 13.02.1984 року народження, (місце народження: Росія), паспорт KP022285, вже понад 13 років постійно проживаю за кордоном у Федеративній Республіці Німеччина.

Відповідно до Закону України " Про громадянство України", я розпочав процедуру виходу з громадянства України.

28.10.2019 року я звернувся до Генерального консульства України в Мюнхені із клопотанням про вихід з громадянства України, підтверджуючи підставу виходу з громадянства доданими до клопотання документами, номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянство №: 532/1-564 від 28.10.2019 року.

В моїх інтересах неодноразово адвокат направляла адвокатські запити до Комісії при Президентові України з питань громадянства з проханням надати інформацію : чи надійшли мої документи на розгляд Комісії, коли відбудеться засідання Комісії?

По суті запиту лише було повідомлено, що документи знаходяться на попередньому опрацюванні. При цьому, варто зазначити, що мої документи щодо виходу з громадянства України знаходяться на попередньому опрацюванні вже понад півроку. Однак, інформація щодо точної дати проведення засідання Комісії при Президентові України з питань громадянства жодним чином не була повідомлена.

Наразі достовірно невідомо на якій стадії розгляду перебувають мої документи щодо виходу з громадянства України .

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи було розглянуто моє клопотання Комісією при Призидентові України з питань громадянства і яке рішення було прийнято?

2) Коли буде видано наступний указ Президента України про припинення громадянства України?

З повагою,

Вінтер Едуард

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment