Вихід з громадянства України Чубін Ігор

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Я, Чубін Ігор Михайлович, 1 жовтня 1980 року народження ( місце народження - Російська Федерація, м. Санкт - Петербург), місце постійного проживання - Федеративна Республіка Німеччина.
Відповідно до Закону України "Про громадянство України", подав до Генерального Консульства України в Мюнхені, Німеччина (13.01.2020 року) на розгляд клопотання про вихід з громадянства України, що підтверджується довідкою про прийняття документів про вихід з громадянства України "532/1-23.
Згідно законодавства України, а саме Закону України "Про громадянство України", термін розгляду таких клопотань не повинен перевищувати одного року. На даний момент, 27.04.2021, я не отримав жодної інформації по стану розгляду мого клопотання, хоч вже пройшло майже 1,5 роки.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- коли буде підписано моє клопотання про вихід з громадянства України Президентом України;
- прошу надати мені інформацію щодо стану розгляду клопотання про вихід з громадянства України.

З повагою,
Чубін І.М.

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment