Вихід з громадянства України Горчакова Л.О.

Любов Горчакова

Доброго дня!

Я, Горчакова Любов Олександрiвна, 15 травня 1981 року народження (місце народження - Україна, АР Крим, мiсто Алушта), місце постійного проживання - Федеративна Республіка Німеччина.

Відповідно до Закону України "Про громадянство України" подала документи до Генерального Консульства в Мюнхені, Німеччина (04.02.2020 року) на розгляд клопотання про вихід з громадянства України, що підтверджується довідкою про прийняття документів про вихід з громадянства України №532/1-73.

Згідно Закону України "Про громадянство України" термін розгляду таких клопотань не повинен перевищувати 1 рік. На сьогоднішній день, 19.04.2021 року, я не отримала ніякої інформації по даному питанню.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Прошу підтвердити чи отримано та коли саме отримано висновок консульської установи разом із поданими мною документами, а також надати інформацію про стан розгляду мого клопотання Міністерством закордонних справ України.

- Коли буде розглянуто / підписано моє клопотання про вихід з Громадянства України?

- Коли буде видано наступний указ Президента України про припинення громадянства України?

З повагою,

Любов Горчакова

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment