Вихід з громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Чупрун Ганна Юріївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Чупрун Ганна Юріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Чупрун Ганна Юріївна, відповідно до Закону України “Про громадянство України” розпочав процедуру виходу з громадянства України. Документи на оформлення виходу з громадянства були подані мною та прийняті Генеральним консульством України в м. Дюссельдорф 11 листопада 2019 року.

1. Прошу підтвердити чи отримано та коли саме отримано висновок консульської установи разом із поданими мною документами, а також надати інформацію про стан розгляду мого клопотання Міністерством закордонних справ України.

2. Коли буде розглянуто / підписано моє клопотання про вихід з Громадянства України? Розгляд клопотання триває вже 1 рік і 1.5 місяці. Закон передбачає розгляд клопотання не довше 1 року.

3. Коли буде видано наступний указ Президента України про припинення громадянства України?

З повагою,

Чупрун Ганна Юріївна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України