Вихід з громадянства України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Cергій Мочальський, 27.02.1985 року народження, (місце народження - Україна, Кременець, Тернопільська область) паспорт CD091839 , подав на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Посольства Україні у Мюнхені, Німеччина (20 серпня 2019 року), номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянства 532/1-434 від 20.08.2019 року.

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 1 рік.
З моменту подачі моїх документі пройшло вже більше ніж 1 рік
(були порушенні мої конституційні права).

Прошу надати менi iнформацiю щодо стану розгляду мого клопотання щодо виходу з громадянства і чому розгляд перевищує максимальний час прописаний в конституції (1 рік). Якщо моє клопотання ще не підписанно Президентом України,
прошу надати інформацію коли воно буде підписанно.

З повагою,
Serhiy Mochalskyy

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment