Вихід з громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Чубін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Чубін Ігор Михайлович, 1 жовтня 1980 року народження(місце народження - Російська Федерація, м.Санкт-Петербург), місце постійного проживання Федеративна Республіка Німеччина.
Відповідно до Закону України "Про громадянство України", подав до Генерального Консульства України в Мюнхені, Німеччина (13.01.2020 року) на розгляд клопотання про вихід з громадянтсва України, що підтверджується довідкою про прийняття документів про вихід з громадянства України №532/1-23.
Відповідно до Закону України "Про громадянство України" термін розгляду таких клопотань не повинен перевищувати 1 рік. На сьогоднішній день , 25.12.2021, я не отримав ніякої інформації по даному питанню.
Прошу надати мені інформацію щодо розгляду стану мого клопотання щодо виходу з громадянтсва! Коли буде підписано моє клопотання Президентом України?

З повагою,

Ігор Чубін

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment