Вихід з громадянства України Чубін Ігор

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Я, Чубін Ігор Михайлович, 1 жовтня 1980 року народження (місце народження - Російська Федерація, м. Санкт-Петербург), паспорт громадянина України серії ЕС095164, виданий 2-м відділом Керченського МУ ГУ МВС України в Криму 25 жовтня 1996 року, місце постійного місця проживання Федеративна Республіка Німеччина.

У 2019 році був знятий з реєстрації за адресою м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Науки, буд. 34, кв. 22 у зв'язку з виїздом на постійне проживання до Федеративної Республіки Німеччини.

Відповідно до Закону України "Про громадянство України" подав до Генерального Консульства України в Мюнхені, Німеччина (13.01.2020 року) на розгляд клопотання про вихід з громадянства України, що підтверджується довідкою про прийняття документів про вихід з громадянства України №532/1-23.

Згідно Закону України "Про громадянство України" термін розгляду таких клопотань не повинен перевищувати 1 рік. На сьогоднішній день, 11.09.2021, я не отримав ніякої інформації по даному питанню.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- прошу надати мені інформацію щодо розгляду стану мого клопотання щодо виходу з громадянства;
- коли буде підписано моє клопотання Президентом України

З повагою,

Ігор

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment