Вихід з громадянства України Саф'яненко

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Я, Сафяненко Андрій Вікторович, 4 січня 1983 року народження ( місце народження - Україна, м. Миколаїв), місце постійного проживання - Литовська Республіка.

Відповідно до Закону України "Про громадянство України" подав до консульського відділу Посольства України в Литовській Республіці, м. Вільнюс (3 березня 2020 року) разом зі своїми дітьми Сафяненко Анастасією Андріївною ( 3 січня 2008 року народження) та Сафяненко Алісою Андріївною ( 7 жовтня 2012 року народження) КЛОПОТАННЯ на розгляд про вихід з громадянства України, що підтверджується довідкою про прийняття документів про вихід з громадянства України №61210/19-532/1-35.
Згідно Закону України "Про громадянство України" термін розгляду таких клопотань не повинен перевищувати 1 рік. На сьогоднішній день, 13.05.2021 року, я не отримав ніякої інформації по даному питанню.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- прошу надати мені інформацію щодо розгляду стану мого клопотання щодо виходу з громадянства України
- коли буде підписано моє клопотання Президентом України
- як часто засідає комісія при Президентові України з питань громадянства.

З повагою,
Андрій Вікторович

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment